gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Regl döneminde ilişkiye girdim hamile kalabilir miyim ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar regl döneminde hamilelik riski var mıdır, hamile kalınmaz diyorlar da hamile kalma olayı nedir hamile kalınabilir mi ? Lütfen bana bilgi verin teşekkür ediyorum. Adet döneminde hamile kalmanın riski nedir var mıdır ?

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

regl döneminde hamilelik olmaz ya kalınmaz yani benim bildiğim. Çünkü olgunlaşan yumurtalar vücuttan atıldığı için yumurtlayamayan kadın ( atılıyor ya vücuttan ) hamile kalamaz diye biliyorum. Haksızmıyım kızlar ?

Regl döneminde ilişkiye girdim hamile kalabilir miyim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ADET DÖNEMİNDE  İLİŞKİYE GİRDİM HAMİLE KALABİLİR MİYİM?

ADET DÖNEMİNDE İLİŞKİYE GİRDİM HAMİLE KALABİLİR MİYİM?

adetliyken hamile kalınırmı,adet döneminde hamile kalınırmı,adetliyken hamile kalmak mümkünmü,adet döneminde gebe kalma hakkında bilgiler Adet dönemi kadının en hassas olduğu dönemlerinden bir tanesidir. Çoğu kadın bu dönemde yapılan cinsel ilişkiden rahatsız olur ve acı duyar. Erkeğin bu konuda anlayışlı olması hem erkek hem de kadın sağlığı açısından önemli bir avantajdır. Kadının...
  2. Şeker hastaları hamile kalabilir mi?

Şeker hastaları hamile kalabilir mi?

diyabeti olanlar gebe kalırmı,diyabet gebe kalmaya engelmi,diyabet kısırlık yaparmı,diyabet ve hamilelik hakkında bilgiler Gebelikten önce şeker hastalığı olan hastaların şeker düzeyleri ve HbA1C düzeyleri ölçülerek şekerlerinin normal sınırlarda seyretmesi için insülin veya diğer ilaç dozları, diyetleri ayarlanır.HbA1C düzeyi şekerin son 2-3 ay içerisindeki uzun süreli kontrolü hakkında...
  3. Adet döneminde  ilişkiye girilirse  hamilelik olabilir mi?

Adet döneminde ilişkiye girilirse hamilelik olabilir mi?

Adet bazen kişiden kişiye değişiklik göstererek az veya çok olabilmektedir. Her bünye aynı olmamaktadır. Bazen kişi çok uzun adet dönemi geçirirken öte yandaki bir başka bayan daha kısa bir adet dönemi geçirmektedir. Fakat adet dönemi 1 gün sürmesi sıkıntılara yol açabilmektedir. Adet döneminde en kısa 2 veya 3 gün olmalıdır. Ayrıca günde 2 pedin değiştirilmesi normal olarak kabul...
  4. Eşimle korunmasız ilişkiye girdim hamilelik olabilir mi hamile miyim ?

Eşimle korunmasız ilişkiye girdim hamilelik olabilir mi hamile miyim ?

MERHABALAR BEYZA HANIM REGL DÖNEMLERİM ÖNCE 30 08 2016 SONRA KI AY DA 25.09.2016 DA OLDU BU AY EŞİMLE KORUNMASIZ İLİŞKİYE GİRDİK (14.10.2016 da) ŞU AN HİCBİR REGL SANCIM YOK ACABA HAMİLE OLABİLİRMİYİM? TEST YAPSAM ÇIKAR MI? TEŞEKKÜRLER..
  5. Regl gecesinde korunarak ilişkiye girdik hamile miyim ?

Regl gecesinde korunarak ilişkiye girdik hamile miyim ?

Merhabalar. Eşimle regl dönemimin ilk gecesinde korunarak ilişkiye girdik. Bunun ardından çok az bi akıntım daha oldu ve reglim hemen bittii. Hamile kalma riskim olabilir mi

Sayfayı Paylaş