gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Nefise Karatay'ın Gelinliği modelini merak ediyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar duydum ki Nefise Karatay Yusuf Day ile evlenmiş acaba gelinliği nasıl bir şeydi merak ettim mümkünse Nefise Karatay'ın Gelinlik modelinin resmini paylaşır mısınız:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Nefise Karatay'ın Gelinliği modelini merak ediyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nefise Karatay'ın Güzellik Sırları

Nefise Karatay'ın Güzellik Sırları

nefise karatay güzellik sırları nefise karatay cilt bakımı ın güzellik sırları Nefise gerçekten çok beğendiğim bir bayan.Yüzü olsun fiziği olsun gerçekten çok hoş.Peki merak ediyor musunuz nasıl oluyor da bu kadar güzel kalabiliyor.Onca makyaja ,föne boyaya rağmen saçları ,cildi nasıl böylesine güzel.Bakın sırrı neymiş güzel mankenin... Ünlü manken ve oyuncu Nefise Karatay, güzelliğini...
  2. merak ediyorum

merak ediyorum

slm melekler . ben 10 aylık evliyim . adet düzensizliği için doktora gitmiştim. bu arada çocuk ta istiyorum. doktor 3 aylık progestan tedavisi verdi . bu 3 ay içinde adetlerim düzene girdi ama yine hamile kalmadım. bu ay ilacı bıraktırdı. adet günümden 2 gün geçti ve hala adet olmadım. adet olmama 10 gün kala yumurtalıklarımda ağrı ve hafif kahverengi akıntım oldu. ve bir günde geçti . acaba...
  3. Feriha'nın Gelinliği 29 Haziran bölümü o gelinliği merak ediyorum

Feriha'nın Gelinliği 29 Haziran bölümü o gelinliği merak ediyorum

Arkadaşlar Adını Feriha Koydum dizisi sezon finali bölümünde Feriha Gelinlik giyecekmiş acaba Ferihanın gelinliği nasıl bişey çok merak ettim bir de Feriha vurulacakmış bu doğru mu?
  4. Aslı Enver Gelinlik Modelini merak ediyorum

Aslı Enver Gelinlik Modelini merak ediyorum

Merhaba hanımlar hepinize mutlu bir pazar günü geçirmenizi diliyor ve sizden güzel oyuncu Aslı Enver Gelinlik Modelini paylaşmanızı rica ediyorum.
  5. Nefise Karatay'ın Harika Gelinliği Arzu Kaprol'dan ...

Nefise Karatay'ın Harika Gelinliği Arzu Kaprol'dan ...

Nefise Karatay gelinlik modeli Nefise Karatayın giydiği gelinlik Sevgili melekler, bildiğiniz üzere Nefise Karatay bu haftasonu Yusuf Day ile hayatlarını birleştirdi. Düğünde Nefise Karatay gelinlik seçimi çok beğenildi. Bu şık ve sade gelinlik Arzu Kaprol imzasını taşıyor :) Nefise Karatay'ın giydiği sade gelinliği ünlü modacı Arzu Kaprol hazırladı. işte sade ve güzel gelinliği ile...

Sayfayı Paylaş