gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nev - Can-ı Gönlüm

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Can- ı gönlüm Dert ortağım Can yoldaşım
    Ah dargınım gel
    Gel barışalım gel
    Ne günler gördük biz senle
    Geceyi sabaha bir edip, yalnız başına
    Gidenler gördük senle
    Ne çıkar, anladım ben bir tek, sensiz olamam
    Ve hatalar yaptık senle biz
    Tövbeler edip ben yine sana uysam
    Yağmurlar yağsa üstümüze
    Ne çıkar, ah şu gözlerin bir dili olsa
    Can- ı gönlüm dert ortağım can yoldaşım gel
    Ah dargınım gel
    Canı gönlüm güzel yanım
    Boşver onları sen gel ah etme
    Yağmurlar yağsa üstümüze
    Ne çıkar anladım sensiz olamam

Söz- Müzik : Nev
    Vokal : Nev
    Aranje : Nev, Volkan Başaran, Alper Erinç
    Akustik, Elektrik Gitar : Nev
    Elektrik Gitar, Keyboard Programming : Volkan Başaran
    Klarnet : Göksun Çavdar
    Darbuka : Cengiz Ercümer
    Bas Gitar : Eylem Pelit
    Davul : Deniz Güngör

Nev - Can-ı Gönlüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nev-kelebek

nev-kelebek

Sen boşver onları uç gönlünce Onların hiç kanatları olmadı ki... Kelebek...Ooo...Kelebek...Ooo... Açar mı kanatların bir gün yine? Kelebek kaç gün var geriye? Kısacık ömür yeter mi onca hayale? Gücenme dünya hali böyle.. Sen boşver onları uç gönlünce Onların hiç kanatları olmadı ki... Sen boşver onları uç kendin gibi kelebek gibi... Onların ruhu böyle rengarenk değil saf ve tertemiz...
  2. nev -efkarlıyım

nev -efkarlıyım

Efkarlıyım basım duman Sıtemım var ey koca cınar Zor gunumde nıcesını andım Muhabbet yetmezmıs bılmedım Dun bugun dedım gonlum avuttum Yarın yetmezmıs bılmedım Dert bır yandan Sevda bır yandan Derman yetmezmıs bılmedım Sıtem ne care Su dunyanın halıne kandım Ben yalnızmışım bılmedım Gonul ıcın ıcın yanar da Sabır yetmezmıs bılmedım Sıtem ne care Efkarlıyım basım duman Sıtemım var ey koca...
  3. nev- benmişim

nev- benmişim

İçimde kaleler inşaa ettim kırılmamak adına Harcına gözyaşı döktüm daha da sağlam olsun diye Şimdi yarattığım zindanlarda ışıksızım Kaçtım kendime saklandım her küstüğümde Vazgeçtim aynalardan vakitsiz uykularda İnsan kendine rağmen yaşamayı bilmeli bazen Benmişim kendimden bir korkak yaratmışım Kendimi korurken en çok ben ürkütmüşüm Benmişim kendini savunurken en çok hançerleyen Bir...
  4. Itır

Itır

(Çobanignesi / Turnagagasi / Pelargonium odoratissimum / Geranium) Sardunyagillerden, yapraklari güzel kokulu, çiçekleri türlü renklerde bir süs bitkisidir. Kumlu topraklarda yetisir. Yesil kisimlari tüylü ve oyalidir. Çogunun çiçekleri pembe veya beyaz renktedir. Losyon yapiminda kullanilir. Kullanildigi yerler: Cildi güzellestirir. Ishali keser. Bogaz agrilarini giderir. Mide ve barsak...
  5. Nev

Nev

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş