gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

nev-mühürlü kaderim

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Böyle mi geçer bu rüya Çok mu sevdin kederleri Hangi günahın bedelisin
    Sen mühürlü kaderim
    Hep mi cefa gördüğün reva
    Yok mu sende hiç vefa
    Yok mu sende hiç vefa

Mühürlü kaderim ben gibi erir misin
    Mühürlü kaderim bir yol verir misin
    Gün olur bu rüyadan ben de geçerim
    O gün sen de bitersin
    Eyvallah der o şarabı ben de içerim
    O gün sen de bitersin
    O gün sen de bitersin

Olmuyor ne yapsam olmuyor
    Çok mu gördün hevesleri
    Hasret senden yana
    Sevda senden yana
    Değişmedin kaderim
    Hep mi hüsran
    Bana hep mi veda
    Yok mu sende hiç deva

Söz - Müzik: Nev
    Akustik Gitar: Nev
    Vokal: Nev
    Elektrik Gitar, Keyboard Programming: Volkan Başaran
    Perdesiz Bas: Eylem Pelit
    Davul: Berke Can Özcan
    Darbuka: Cengiz Ercümer

2. kelebek4220

kelebek4220 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hepmı husran bana hep mı veda..

nev-mühürlü kaderim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kader..

Kader..

KADER NEDİR Bir insanın, bir hayvanın, bir şehir veya bir ulusun yeryüzündeki varoluş sürecinde onun yaşamını yönlendiren etkilerin tümüdür. Ancak bizim inceleme alanımızı insanın kaderi oluşturduğu için biz sadece insana yönelik bilgilere ağırlık vereceğiz. Unutulmaması gereken bir noktada şudur ki; bir sokak kedisiyle, bir ev kedisinin, tarih sahnesinde var olmuş şehirler ve ulusların...
  2. nev-nereye

nev-nereye

Sözleri düğümlenir gözlerimde Nerden başlasa bir türlü bilemez Gülemeyen gözleri için mahçup Mağrurum kırgınım söyle nereye Söyle nereye... Belli ki bir derin ağrı yüreğinde Sanma ki bu ıslak sokaklarda bir sen başı önünde Gün olur melekler bile ağlar bu şehirde Mağrurum kırgınım söyle nereye Söyle nereye... Varsın aksın gözyaşların Katsın kederleri önüne Sen derin bir nefes al hayattan...
  3. Nev

Nev

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Nev - Mühürlü Kaderim - AKOR

Nev - Mühürlü Kaderim - AKOR

mühürlü kaderim akor nev olmuyor olmuyor ne yapsam nev mühürlü kaderim tab ne yapsam Am E Am E Böyle mi geçer bu rüya çok mu sevdin kederleri Dm Am F E Hangi günahın bedelisin sen mühürlü kaderim Dm Am F E Hep mi cefa gördüğün reva yok mu sende hiç vefa...
  5. kader

kader

kursatotcu Dailymotion'da Herşey Allah'ın dilemesiyle oluyorsa zinada mı böyle oluyor? Allah ne yapacağımızı önceden biliyorsa böyle imtihan olur mu? Allah'ım bizi kötü yola düşürme diye dua ediyormusunuz, ediyorsanız soruyorum; sizi kötü yola düşüren Alah'mı ki böyle dediniz. Hayır şer Allahtan mı, zina yapmak şer mi, zina yapmak Allahtan mı, hani hayır şer Allahtandı? Hanif Dostlar Ana...

Sayfayı Paylaş