gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

nev-es

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Es deli rüzgar beni de götür gittigin yere Sorma neden diye söyleme nereye buralar dar bana
    Içimde bulutlar bir türlü yagmiyor
    Gökyüzü kursun gibi
    Öylesine sessiz öylesine suskun bir yaprak oynamiyor
    Günes solgun uzakta karanlik üsüyorum yildizlar nerdesiniz
    Ya beni al götür ya bulutlar gitsin
    Es ki bir nefes gibi bu yokluk bitsin

Es deli rüzgar beni de götür gittigin yere
    Sorma neden diye söyleme nereye buralar dar bana

Doldur yelkenlerimi açilip denizlere
    Bir huzurlu meltem ol ya da içten bir kahkaha
    Beni de al yanina ne kaldi geriye
    Es ki bir nefes gibi bu yokluk bitsin

Es...Es...Es...

Es deli rüzgar beni de götür gittigin yere
    Sorma neden diye söyleme nereye buralar dar bana

nev-es konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nev - Susma

Nev - Susma

SUSMA Susma bir şey söyle biraz olsun yardım et Gelemiyorum üstesinden ben bu aşkın tek başına Susma sen sustun ya yanlızlık çöktü üstüme Anladım bu rüya anladım bu son veda Her gece hayalimde çiziyorum resmini,her halini Fikrine sürgün sesine hasret Sabah olup uyanınca silinip de gidiyorsun ya, tek başına Zaten hiç benim olmadın ki Ne kadar kırılsamda ah etmem hakkım yok buna Hem...
  2. Nev - Bazen

Nev - Bazen

Hatırlıyor musun kim olduğunu Hala hissedebiliyor musun Ne zamandır farkında mısın yokluğunun Arasan bulur musun kaybolduğun yerleri Gündüzün geçtiğini farketmedin bile Anılar sinemasından bir bilet almışsın bu gece Ömrün küsmek ve pişmanlıkla geçip gidiyor Bak hala aynı soruyu soruyorsun kendine Bazen kendi gölgene basar sendelersin ıssız sokaklarda Bir karayel eser üşütür yalnızlığını...
  3. Nev

Nev

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Es Es (ATV)

Es Es (ATV)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş