gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nevinci Takı modelleri

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

nevinci, yüzük, kolye, gümüş yüzük, takı modelleri burada sizleri bekliyor arkadaşlar.
    Nevinci Takı'nın 2011 tasarımları göz dolduruyor Melek'ler. Eminim sizler de çok ama çok beğeneceksiniz bu tasarımları.:)

Nevinci Takı modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010-2011 takı modelleri

2010-2011 takı modelleri

takı modelleri 2011 2011 takılar takı modelleri takıları takılar Takılar üzerine aradığınız herşey burada melekler. Beğeneceğinizden eminin buyrun...
  2. Takı Askılık Modelleri

Takı Askılık Modelleri

takı askısı, modelleri, süslü takı takma aleti, askılık, 2011 sezon takı askılık modelleri buradan bulabilirsiniz Hanımlar hem takılarınızı toplasın hemde dekoratif amaçlı bir kenarda güzelliğiyle görenleri büyülesin. Bunun için tek yapmanız gereken bu askılardan alıp odanıza koymak ve o canıım takılarınızı asmak :):)
  3. 2012 Swarovski takı modelleri

2012 Swarovski takı modelleri

2012, takılar, modelleri, swarovski, takı modelleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. 2012 Swarovski Takı modellerini sizlerle paylaşıyoruz melekler:) gözlerinizi alamayacaksınız :)
  4. Salon Takımı Modelleri

Salon Takımı Modelleri

Merhaba kızlar salonumu yenilemek istiyorum bana Salon Takımı Modelleri önerilerinizi bekliyorum.
  5. Otantik Örgüden Takı Modelleri

Otantik Örgüden Takı Modelleri

Yaratıcılıkta sınır tanımayan ,hamarat bayanlar örgü örmeyi bilmeyen biri olarak her zaman size imrenerek bakmışımdır.Nasıl bir beceridir,nasıl bir yetenektir valla helal olsun.Nerdeyse uçan kuşun bile örneğini çıkaracak maharettesiniz.Sizler için birbirinden şık ve otantik örgüden takı modellerimizi sizlerle paylaşıyoruz.Umarım beğenirsiniz. Örgü Takı Modelleri

Sayfayı Paylaş