gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Silversion Kolye ve Küpe tasarımları

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

silversion, kolye, küpe, takı, modelleri, 2011 tasarımları burada arkadaşlar.

Zerafeti ve şıklığı bütünleştiren Silversion, 2011 yılında da yine mühteşem takılar tasarlamış Melek'lerim.

Silversion Kolye ve Küpe tasarımları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Spiral Örgü Kolye ve Küpe

Spiral Örgü Kolye ve Küpe

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Tek Taş Kolye ve Küpe..

Tek Taş Kolye ve Küpe..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Tek Taş Kolye ve Küpe

Tek Taş Kolye ve Küpe

4. Tuvalet Kağıdı Şeklinde Küpe ve Kolye

Tuvalet Kağıdı Şeklinde Küpe ve Kolye

Meleklerim son zamanlarda moda bir tuhaflaşmaya başladı. Özellikle küpeler sanki başkalaşıma uğradı :) Sigara izmariti şeklinde bile küpe yapıyorlar yani :) Bunun yanında fermuar şeklinde,kız-erkek şeklinde,düğme şeklinde küpeler de yapılıyor. Bunları çoğunuz görmüşsünüzdür fakat şimdi göstereceğim kolye ve küpeleri ben ilk defa gördüm ki bire çoğumuz ilk defa göreceğiz :D Çok ilginç küpelere...
  5. renkli kolye küpe setleri

renkli kolye küpe setleri

renkli takıların enerji verdiği inancındayım:) cıvıl cıvıl rengarenk kıyafetinize uygun ...yok bana yakışmaz yok alıyorum beğenip ama takmıyorum abartılı mı duruyor acaba? diye sorular sormaktan vazfeçin kendinize bir deneyin önemli olan sizin begenmeniz degil mi bakalım begenecek misiniz?...

Sayfayı Paylaş