gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Nice Yıllara Ömrüm;)

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bazı insanlar ezelden beri sizin için sanki hep vardır gözünüzü dünyaya açtığınız andan itibaren , bu dünya yaratıldığından beri o hep sizindir, sizinledir. İşte sen benim için öylesin birtanem...Sanki yüzyıllardır seninle birlikteyim. Bu dünya varolduğundan beri, insanoğlu yaratıldığından itibaren seni tanıyor gibiyim...Sensiz olan heryer bana cehennem senin olduğun yerler ise cennetimdir.

Nefes alışlarımın nedeni, kavgalarım, küsmelerim, üzüntülerim, sevinçlerim, gözyaşlarım, kahkahalarım bana her türlü duyguyu yaşatan koca yürekli insan, dört mevsimi birlikte yaşadığım, ömrümü ömrüne kattığım nice yıllara iyiki doğdun sol yanım...

Allah sana uzun ömürler versin, başımızdan eksik etmesin canımın canı, ağzımın tadı, can kenarlarımın babası, kaderim , erim, erkeğim,aşkım, alınyazım...

Doğum günün kutlu, mutlu ve bizli olsun inşallah... Daha nice yıllarda el ele kol kola her türlü zorluk ve güçlükte, hastalıkta ve sağlıkta omuz omuza diz dize, yürek yüreğe her zaman yanında olacağıma söz veriyorum..(Bal & Kaymak Misali)

Rabbim şahittir ki bu can bu bedenden çıkıp gidene kadar elini ve yüreğini asla bırakmıyacağıma ve seni sevmekten bir an bile olsun asla vazgeçmiyeceğime yemin ederim ve Rabbimden dilerimki bu dünyada olduğu gibi ahirette de bizi birbirimize eş nasip etsin inşallah...

Her yeni girilen yaş, yaşlanmak değil olgunluğa yürüyüştür..Dilerim yeni yaşın da herşey gönlünce olsun. Huzur, mutluluk ve sağlık yoldaşın olsun kocam benim...

TİTAN, karakuzu, Derya48 ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Teşekkürler bir tanem. Yeni yaşıma girdim ha, Vay anasını sayın seyirciler vaaay :D:D Yeni yaş yeni umutlar demek, yeni yaş biraz daha yaşlanmak demek, yeni yaş yepyeni günler demek. Tabiki Rabbim müsade ettiği sürece. Yeni yaşıma ailemle ve seninle girdiğim için çok mutluyum. Rabbim, herkesin ailesinden önce huzuru eksik etmesin. Rabbimden bana bu yaşımda huzur ve sağlık getirmesini niyaz ediyorum.
    Seninle gurur duyuyorum. İyiki varsın. Kaymağım :D:D

3. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    Ayyyy Allahım sizi hiç ayırmasın ne güzel çok duygulandım valla ya :uhu: Mawim ellerine sağlık okadar güzel anlatmışsınki....Buarada doğum günün kutlu olsun Sadmin Allah sana sağlıklı uzun ömürler versin Mawimle birlikte yaşlanın....Mawim ayrıca seninde doğum günün gibi sayıyorum bugünü ben iyiki doğdunuz......:dogumgunu:

MaWiM ve SadmiN bunu beğendi.
  4. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Çok teşekkür ederim birtanem sağolasın gerçektende benim doğum günüm eşimle tek yürek olduğum gündür. Eşimin gözlerinin yüreğime değdiği o ilk tanıştığımız gündür.. Benim doğum günüm eşimin nefes aldığı hergündür Çok şükür 20 seneyi devirdik Rabbim cümlesine seyirlik değil ömürlük aşklar nasip etsin inşallah.

SadmiN bunu beğendi.
  5. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Balım kaymağın da seninle gurur duyuyor bilesin istedim:D:D Rabbim tüm dualarını kabul etsin birtanem senin ve cümlesininde içinde inşallah...

SadmiN bunu beğendi.
  6. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    ayyyyyyyyy ne kadar güzel bi aşkkk sevgi böylee allah çocukalrınızla bilrikte yuvanızı hep böyle güzel yapsın inşallah .Ailenizle birlikte nice mutlu yıllara sadmin bey ...iyiki doğdun

SadmiN ve MaWiM bunu beğendi.
  7. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    sadmin babaaaaa doğum günün kutlu olsun :) o tatlı dilli sevecen mavinle ve şeker evlatlarınla sağlıkla huzurla hep birlikte olun inş :) aşk bu işte yaa :D:D

8. Ayse.Feyza

Ayse.Feyza Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    43
    sadmin babaaaaaa doğum günün kutlu olsun
    şey pastadan bi dilim alabilirmiymhahaha

9. ESİNKADİR

ESİNKADİR Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    146
    Ödül Puanları:
    43
    Allah ayırmasın mavimm, Allah daha nice uzun seneleri birlikte geçirmenizi nasip etsin İnşallah... :dogumgunu:

10. *gülüs*

*gülüs* Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    163
    Ödül Puanları:
    43
    :dogumgunu:mutluluğunuz hiç bozulmadan devam edersiniz inşallah nice nice nice bugüni gibi mutlu huzurlu sağlıklı yıllara sadmin babacığımız allahım sana mawime ve evlatlarına hayırlı ömürler nasip etsin inşallah. valla bazen mawimi kıskanıorum çok şanslı böyle bi eşi var allahım başınızdan eksik etmesin mawim ailecek nice yıllara tekrar:dogumgunu:

- - - Updated - - -

bende yok demem bi dilime hahaha

11. ASLIMOZUM

ASLIMOZUM Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    43
    sadmin abi nice yıllara iyiki doğmuşun iyiki varsın iyiki bizleri buluşturmuşun:)rabbim mawimle çoçuklarınızla nice senelr versin huzurla sağlıkla.meleklerin gücü adınaaaa doğum günün kutlu olsunnnnn:)

12. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    İyi dileklerde bulunan tüm Melekler'e sonsuz teşekkür ediyorum. Mutluluğunuz daim olsun arkadaşlarım iyiki var sınız. Haa bu arada, bağzı arkadaşlarımız cingözlülük yaparak pasta istemişler. Ben hepicini yedim :D:D

*EYLÜLMEHMETUTKU*, MaWiM ve Ayse.Feyza bunu beğendi.
  13. Ayse.Feyza

Ayse.Feyza Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    43
    afiyet olsun baba ne diyelim bizde yutkunuruz hahaha
    insan bi dilim bari ayırır:hıh:

SadmiN bunu beğendi.
  14. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın Sadmin, hayırlı ve sağlıklı bir ömrü Mawişim'le ve çocuklarınızla birlikte huzurla geçirmenizi diliyorum. :)

Allah mutluluğunuza mutluluk katsın Mawişim..:tik:

Melekler hep yanınızda olsun :D:D

15. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    öncelikle 20 yil sonra halen böyle yaza biliyorsa bir es, bu evlilige masallah derim. Masallah rabbim huzurunuzu aranizi hic bozmasin.
    Sadmin Dogum günün kutlu olsun nice mutlu huzurlu saglikli yillara esinle ve bebilerinle..
    :dogumgunu:

MaWiM bunu beğendi.
Nice Yıllara Ömrüm;) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ömrünüzü 11 Yıl Uzatabilirsiniz

Ömrünüzü 11 Yıl Uzatabilirsiniz

Yapılan bir araştırma, asansör yerine merdivenleri kullanmak, içtiğiniz suyun miktarını artırmak gibi önemsiz görünen ayrıntıların insan sağlığına etkisinin sanılandan çok daha büyük olduğunu ortaya koydu. İngiltere'deki Cambridge Üniversitesi bilimadamlarının, yaşları 45-79 arasında değişen 25 bin kişiyle yaptığı araştırma “uzun yaşam formülünü” basitleştirdi. Araştırmaya göre, sigara içmeyi...
  2. ömrünüzü birkaç yıl uzatabilen öneriler...

ömrünüzü birkaç yıl uzatabilen öneriler...

1 yıl için Haftada 5 saat bahçe ile uğraşın. C vitamini alın (Araştırmalara göre C vitamini ömrü bir yıl uzatıyor.) Seks yapın. Özellikle erkeklerde haftada en az iki kere seks yapmak ömrü uzatıyor. Kan verin. Kan verdikçe demirin kandaki oranı düşüyor ayrıca kalp krizi riski azalıyor.3 yıl daha istiyorsanız Ellerinizi sık sık yıkayın. Özellikle kadınların ömrünü dört yıl uzattığı...
  3. 'ömrümün en mutlu yılını yaşıyorum'

'ömrümün en mutlu yılını yaşıyorum'

CEYDA DÜVENCİ, ELELE DERGİSİNE VERDİĞİ RÖPORTAJDA HAYATININ EN MUTLU YILINI YAŞADIĞINI AÇIKLADI 'Binbir Gecce'nin yıldızı Ceyda Düvenci, şu sıralar hayatının en mutlu, en keyifli günlerini yaşıyor. Onu bu kadar heyecanlandıran şey sadece işadamı Engin Akgün ile hayatını birleştirmesi değil... Ünlü oyuncu, aynı zamanda dizi çekimleri, tiyatro projesi ve oyunculuk yüksek lisansı nedeniyle...
  4. Nice mutlu yıllara narçiçeğimm

Nice mutlu yıllara narçiçeğimm

Değerli üyelerimizden narçiçeğimmin doğum günü bugün kızlar :) Kendisine meleklermekani.com olarak kalbinden geçtiği gibi sağlıklı ve hayırlı,uzun bir ömür diliyoruz. İyi ki aramızdasın nar,seni seviyoruz :kiss:
  5. Asena_Sule Nice Yıllara

Asena_Sule Nice Yıllara

Asenam şulem iyi ki doğdun iyi ki varsın bir tanem... Gönlünden ve aklından geçen tüm isteklerinin ve hayallerinin bir bir gerçeğe dönmesi dileklerimle nice yıllara, doğum günün kutlu olsun:)

Sayfayı Paylaş