gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nilüfer - Ben Seni Seven Kadın

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

boşlukta bir noktayım senden uzak sanki rüyadayım etrafımda gölgeler dört duvar
    seni arar kollarım
    yalnızlık yollar gibi uzar gider
    korkar sendelerim
    özlerim anlatamam sensiz yapamam kararır gözlerim

ben seni seven kadın
    benim olman için bilsen neler yapardım
    kendi dünyama alırdım yanıma
    oradan sonsuzluğa sürer aşkım

seninle aramızda denizlerle zaman olsa bile
    ben duyar hissederim
    yinede benimlesin sevgilim
    nasıl ki ayrılamaz birbirinden
    gündüz geceden
    bende senden ayrılmam yaşayamam sensiz olamam

ben seni seven kadın
    benim olman için
    bilsen neler yapardım
    kendi dünyama alırdım yanıma
    oradan sonsuzluğa sürer aşkım

Nilüfer - Ben Seni Seven Kadın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nilüfer - Seni Şimdiden Özledim

Nilüfer - Seni Şimdiden Özledim

Seni şimdiden özledim Birden kaybolup gidişin var ya Seni şimdiden özledim Beni terkedip gidişin var ya Kimbilir belki günler Aylar belki yıllar dönmezsin Seni şimdiden özledim Anlatamam dayanamam Yokluğuna alışamam Bir ümit ver bir teselli Ben ümitsiz yaşayamam Yaşayamam ben
  2. Seven kadin her seyi yapar mi?

Seven kadin her seyi yapar mi?

anal seven kadınlar seven kadın ne yapar Seven kadin her seyi yapar mi? Müzik sona erdi. Mum son demlerini yasiyor. Erkek yavas yavas kenara kaykiliyor ve basi yastiga düsüyor. Evet, onun istedigi gibi bir cinsel iliski sona erdi. Ilk önce erkek kadini sonra da kadin erkegi dudaklari ile mutlu etti....
  3. Seven Kadın..

Seven Kadın..

düşünceli resimler Kadın severse melekler; Çünkü her erkek bilir ki, KADINLAR YÜREKTEN SEVER…. Erkekler sevgide yoksunluk yaşamazlar, çocuk gibi olurlar buna rağmen de adam gibi görülmek isterler. Tüm kadınlar erkeklerin ilgi alanındadır hiçbir ayrım yapmazlar. Çocuğu yetiştiren annedir ve özellikle erkek çocukları “aslan oğlum” pohpohlamasıyla büyürler, anneleri şımartır onları ve...
  4. Sesini seven su içsin

Sesini seven su içsin

suyun önemi, suyun faydaları, suyun özellikleri, suyun yaraları, suyun hayatımızdaki önemi, suyun canlılar için önemi Hayat kaynağı su, ses sağlığımızın da vazgeçilmezi. Prof. Dr. Ferhan Öz, ses sağlığını korumak için saat başı bir bardak su içilmesini öneriyor. Su, ses tellerini nemli tutarak, zarar görmesini önlüyor. Ses tellerinin kuruması, aşınmaya neden olduğu için birçok soruna da...

Sayfayı Paylaş