Nişanlımdan ayrılmak istiyorum ama

M

Meltemxxxx

Forum Okuru
Nişanlımdan ayrılmak istiyorum ama
Nişanlımdan ayrılmak istiyorum ama ailem baskı yapıyor kadınlar kulübü

Merhaba arkadaşlar 4 aydır nişanlıyım üniversiteyi yeni bitirdim bitirir bitirmezde ailem beni istemeye gelen uzaktan akrabamızla nişanlamak istedi ben de baktım düşündüm çocuk iyi bir insan dürüst çok ilgili ve sonunda tamam dedim . 4 ay önce nişanlandık , nişanlandık ama çocuğa karşı bir duygum yok zamanla severim felanla da olmuyor hem baba tarafından akraba bu çocuk ...... Ya ne bileyim birşeyler eksik işte ben aşık olayım aşık olduğum insanla evlenirim dedim ama ailemi kırmamak için nişanlandım şimdide de kara kara düşünüyorum anneme yaa ben birşey hsetmiyorum bu çocuğa karşı dedim nişanı bozacağım insan biraz sevgi felan hissemeli dedim kıyamet koptu oooo millete bizi rezil mi edecen oyuncak mı bu bir sürü lafffff... ne derseniz deyin bununla yapamam dedim en sonunda............ Ya ben şimdi ne yapayı çocuk iyi bir insan işi gücü var saygılı dürüst ama zerre bir duygu yok içimdeeee kabus gibi bir halll bir de geçenlerde okuldan bir arkadaş aradı bana ben sana aşıktım senle evlenmek isterdim demez mi iyice kafam karışık ne yapmalıyım akıllı biri bana bir akıl versin.....

Ya sen zaten yanlış yapmışsı sevmediğin kişiyle nişanlanmışsın da beni dinlersen evlen aşk nedir ki olsada bitmeyecek mi zannediyorsun kendimden biliyorum :D

Geri