gebe
  1. nurgloz

nurgloz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Norlevo hakkında önemli bikaç soru ?

Konu, 'Doğum Kontrolü & Aile Planlaması' kısmında nurgloz tarafından paylaşıldı.

norlevo norlevo sonrası kanama sonrası forum ara kanama Arkadaşlar 26 haziran sonrasında 24 temmuzda regl oldum.8 ağustosta ise eşimle korunmasız ilişkiye girdim ve 24 saat geçmeden norlevo aldım.yani ayın 9unda.14 ağustosta kanamam başladı ve 6 gün sürdü.normal şartlarda 22 ağustosta regl olmam lazım.ancak 14ünde başlayanda öyleydi.ancak norlevo böyle ara kanama yapıyor diye okudum.benim sorum şu: regl yi eski dönemime göremi olacağım.yoksa norlevodan sonra 14 ağustosta olduğum için 12 eylüldemi olacağım ?

Norlevo hakkında önemli bikaç soru ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bölüm Hakkında - ÖNEMLİ

Bölüm Hakkında - ÖNEMLİ

Sevgili Melekler Mekanı üyeleri, Doğa Manzara Resimleri bölümünde açılacak konuları tek bir resim ile koymanız konu fazlalığına ve karışıklığa sebep olmaktadır. Açılacak konuları tek resim ile değil, en az 4-5 resmi bir arada vererek açmanız konuların derli toplu kalması açısından daha faydalı olacaktır. Paylaşımlarınız, emeğiniz ve duyarlılığınız için teşekkür ederiz. M.M. Yönetimi - Bilge
  2. Kene hakkında önemli bilgiler

Kene hakkında önemli bilgiler

KKKA nedir, her keneden bulaşır mı, bu hastalık hep ölümle mi sonuçlanır, Türkiye'nin her yerinde var mı? KKKA virüsü taşıyan keneler sonradan mı çıktı, biyolojik silah mı?... 17 Haziran 2007 Pazar 12:21 Kene popülasyonunun artmasında, ılık geçen kış mevsimlerinin etkili olduğu belirtildi. Kırım-Kongo kanalı ateşi (KKKA) hastalığına neden olan virüsü taşıyan keneler, korku saçmaya devam...
  3. Norlevo ilgili bikaç soru meleklerime

Norlevo ilgili bikaç soru meleklerime

norlevo yorumları norlevo yorumlar ARkadaşlar ben 24 haziran ve 22 temmuzda adet oldum.8 ağustosta eşimle korunmasız ilişkiye girdim ve hemen ertesi sabah norlevo kullandım.14 ağustosta ise 6 gün süren bi adet kanamam oldu.yani erkenden.internette norlevonun yarattığı adetin yeni adet günüm olduğu yazıyordu.ancak gördümki herkesin başından farklı bi olay geçmiş.bu yüzden ben ne zaman olacağım...
  4. Doğum sonrası önemli 15 soru

Doğum sonrası önemli 15 soru

Doğum sonrasında bir çok soru kafanızı karıştırıyorsa meleklerim; buyurun sizlerin içini rahatlatacak birkaç cevap buldum J DOĞUM SONRASI ÖNEMLİ 15 SORU Nihayet hayatınızdaki bu en önemli olaylardan biri gerçekleşti. Aylar süren heyecanlı bir bekleyişin ardından bebeğiniz kucağınızda. Şimdi mutluluğun yanı sıra aklınızı kurcalayan önemli soruları Amerikan Hastanesi Kadın Sağlığı Ünitesi...
  5. Gebelikte Önemli Bir Sorun İyot Eksikliği

Gebelikte Önemli Bir Sorun İyot Eksikliği

hamilelikte iyot eksikliği gebelikte iyot eksikliği Sevgili melekler, gebelik dönemi bebeğinize kavuşmanın heyecanıyla sürüp giderken siz de sağlığınıza son derece dikkat etmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Dünya nüfusunun % 31 'inin iyot yetersiz yerlerde yaşadığını düşünürsek gebelikte iyot eksikliği büyük sorunların başında geliyor. Bu sebeple gebeliği düşünüyorsanız 2 yıl önceden iyot...

Sayfayı Paylaş