gebe
  1. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

o menim bitanem.........

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında *şiker* tarafından paylaşıldı.

2. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
o menim bitanem......... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nihat Doğan - Bitanesinden Bitanesine

Nihat Doğan - Bitanesinden Bitanesine

Sen bana Allah'in verdigi bir ödülsün Sen bana cennetten bir gülsün,gülücüksün Helalim alin yazim,baharim diger yarim Sensizlik ölüm bana havam,suyum,ekmegim,asim Bitanesinden Bitanesine Can tanesiden can tanesine Ben sensiz yapamiyorum Gül tanesinden gül tanesine E duy sesimi Ben seni sevmekten bikmayacagim Tek seni sevmekten usanmayacagim Helalim alin yazim,baharim diger yarim Sensizlik...
  2. Meltem Cumbul Hint Filmi Tell Me O Kkhuda

Meltem Cumbul Hint Filmi Tell Me O Kkhuda

meltem cumbul hint filmi Tell Me O Kkhuda çekimleri görüntüleri konusu haberleri burada arkadaşlar. Başarılı oyuncu Meltem Cumbul son günlerde başarılı oyunculuğunun yanı sıra Meltem Cumbul aşk hayatı ile de magazin gündemini meşgul eden isimlerden biriydi. Lakin iş hayatında ki başarısı yeniden gündeme gelen Meltem Cumbul hint filmi çekimleri için kamera karşısına geçti ve Meltem Cumbul Tell...
  3. Merve Mete Serserim Benim şarkısı O ses Türkiye 8 Ocak

Merve Mete Serserim Benim şarkısı O ses Türkiye 8 Ocak

Merve Mete Serserim Benim şarkısı O ses Türkiye 8 Ocak bütün serseriler için o sözleri istiyorum :)
  4. O Ses Türkiye Merve Mete Serserim şarkı sözü

O Ses Türkiye Merve Mete Serserim şarkı sözü

Merve Mete 8 ocakta söylediği şarkı O ses Türkiye O Ses Türkiye Merve Mete Serserim şarkı sözü Serserim Benim şarkısının sözleri Aşkın Nur Yengi'nin 6yıllar önce bize sevdirdiği Serserim Benim adlı şarkıyı, O Ses türkiye yarışmacılarından Merve Mete'de güzel yorumladı. Biz de bu efsane şarkının sözlerini, sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. :) Karanlığın içinde Yandı gözbebeklerim İlk önce...
  5. Onur Mete O sensin işte Şarkı Sözü yazın lütfen

Onur Mete O sensin işte Şarkı Sözü yazın lütfen

Onur Mete O sensin işte Şarkı Sözü istiyorum sizden ben o şarkıyı çok seviyorum ve bu yüzden de sözlerini ezberlemek istiyorum.

Sayfayı Paylaş