gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

O' Nsuz

Konu, 'Atatürk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

O' NSUZ Ah, işte duyuyorum mesut günler içinden,
    Sana ^^sevimli yüzün asla solmasın^^ diyen,
    Bütün adınla dolu o coşkulu şarkılar.
    Sen öldüğün için mi bayraklar yarı!...
    Görüyorum, ilk defa seni gördüğüm günü.
    Altından, alkışlarla geçiyorsun bir takın.
    O gün bana gelmiştin babamdan daha yakın.
    Meğer duyacakmışım bir sabah öldüğünü...
    Meğer görecekmişim bir sabah gidişini, günü.
    İstanbul'un önünden son defa geçişini,
    Bizler seninle nasıl, ne kadar beraberdik,
    Bizler ki sıkılsak ^^O başımızda^^derdik;
    Nasıl yok bileceğiz o güzel güneş yüzü?
    Ana,baba değil bu, bizler Ata öksüzü..
    Tatmadık, bilmiyoruz bu bambaşka yarayı,
    Öğret bize ya Rabbim ah
    ^^O^^nsuz yaşamayı!..

O' Nsuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yapan O, Eden O

Yapan O, Eden O

Yapan O, Eden O Tarif edemediğim bir hisle çıkıyordum uçağın merdivenlerini. Bulut bulut olmuştu gözlerim. Madagaskar’dan ayrılıyordum. Buraya geldiğimde, uçaktan indiğim ilk anki korkulara bedel, tuhaf bir burukluk vardı şimdi içimde. Yerime oturdum. Yaşadıklarım bir film şeridi gibi geçti gözlerimin önünden. Gayriihtiyarî iki damla yaş süzüldü gözlerimden ve içimden, “Yapan Sen’sin, eden...
  2. Oya

Oya

Örtü, yemeni, başörtüsü ve mendil gibi şeylerin kıyılarını süslemek sevinç ve mutluluğa, Oya görmek bekar için evlenmeye, evli kimse için ev sahibi olmaya ya da yeni ev satın almaya / yeni bir eve taşınmaya delalet eder.Oya yaptığınızı görmek, işlerinizin bozulacağına ve giriştiğiniz işlerden zarar edeceğinize işaret eder. Oya yaptığınızı görmek, işlerinizin bozulacağına ve giriştiğiniz...
  3. Oda

Oda

Rüyada oda görmek giriştiğiniz işte, zor da mutluluğa ve başarıya ulaşacağınıza yorumlanır. Rüyada oda görmek giriştiğiniz işte, zor da mutluluğa ve başarıya ulaşacağınıza yorumlanır. Aydınlık ve temiz bir oda huzurlu ve bolluklu yuvadır.Rüyada oda, kadin ile yorumlanir. Agaçlar ve direkler üzerinde bir oda gören, iyi kalpli bir kadinla evlenir. Yeni bir odaya girdigini gören, tanimadigi bir...
  4. Göbek degil o...O...???

Göbek degil o...O...???

İnsanı uyuz eden bir sorudur "bu ne göbek?" iste bu soruya verilebilecek cevaplar + bu ne göbek - sana ne? ben mutluyum, göbek mutlu. + bu ne göbek -sorma ya, göbek kemiklerim fazla iri de... + bu ne göbek - metabolizma meselesi koçum . + bu ne göbek - zengin gösteriyor dimi + bu ne göbek - la havle vela kuvvet, can simidi bu can simidi. + bu ne göbek - onu...

Sayfayı Paylaş