O şimdi ASKER !!! gidiyor ve ben kalıyorum...

canım Allah kavuştursun başlamak bitirmenin yarısıdır sabret 460 bozdunuz ya devamıda gelir saylı gün zorda olsa geçiyor bende asker nişanlısıyım bizim şafak 168 :)

özledim_seni;[COLOR=darkslategray' Alıntı:
476485[/COLOR]]canım Allah kavuştursun başlamak bitirmenin yarısıdır sabret 460 bozdunuz ya devamıda gelir saylı gün zorda olsa geçiyor bende asker nişanlısıyım bizim şafak 168 :)
Amin canım amin.. tek dileğim sağsalim aşkıma kavuşmak... Nişanlı olarak beklemek de ayrı bir zordur Allah yardımcın olsun canım...
Şafağa az kalmış maşalah...
Benim daha çok .... 356gün....

Ben agladım ardından yalnızca…
Melekler Mekanı - Ve şimdi yoruldum ben Bakakaldım sen ardında ki ben’e bakmadan giderken.
Sen uzaklastın ben agladım,sen gittin ben agladım…

Yolun gerisinde kalakaldım öylece
Senin o kaldırımda yürümeni izledim..
giderkende sevdim seni..
Sen giderken ben sana daha çok baglandım..

Özledim..

Ama gelemedim sana,istemedin aşamadım bende yolu,aşıp varamadım sana,kaldıramadım etrafındaki kalkanları..

Ağladım,gecelerce hayalinle boğustum..

Ama sen gittin;bakmadan,düşünmeden,aldırmadan gittin..
Anıları bıraktın bende,canımı hergün daha çok yakan anıları…
Küstüm yüreğime sen gidince,yüreğimde bana küstü…yaşanmış yaşanmamış bütün aşklara küstü…

Acıdı da acıttı da,agladı da aglattı da..
Sen giderken sanki durdu zaman..zaman durdu,sen gittin..
Elimde kaldı kuruttuğum çiçekler,kulağımda hala son sözlerin,gözlerin hala gözlerimde,sevgin yüreğimde…

Ben agladım ardından,sen anlamadın…

Ve şimdi yoruldum ben!!!

Hergün hayallerimi öldürmekten ve hergün sana dair yeni hayallere başlamaktan…

bekleme ”desende seni beklemekten,” özleme ”desende seni özlemekten,” sevme ”desende seni sevmekten yoruldum…aglamaktan yoruldum..

Gülmek bile acıtmaya basladı içimi artık..
ben güldükçe soldu yüreğim;agladım,suladım yüreğimi,can verdim ona her gözyaşımla…ama o da yoruldu artık…

Ağladım ya,bitti gözyaşlarım…

başlığı grdum ya basladım aglamayaa asker yolu bekleyen bende varım ustelık safakkk cokkkk karanlıkkk 375 oldu ..mafoldum gndzm gecem brbrne grdı ...2 bucuk ay oldu yaklasık gdelı sokaga adım atmadım ıcımden hc bısı yapmak gelmıo sreklı mektup yazıorum ve gnlk ttyrm geldkten snra okuması ıcın mektuplarını yolladım acemı bırlıgınde 1 hafta olmustu daha 30 tane mktup yazmıs yollamıstım herkez oha demıs :oppucuk: tabıkı zmn drmıcak elbet btcek ama ck zr cokk zorrr gecıo :cry::cry::cry:helekı sn ewlısın ablacm ben nısanlıyım gerci sseven ınsana farketmz kıı :küstüm: ahhh ulan ankaraaaa ver sevdiğimi geriiiiiii yaaaaaaaaaaaa:uhu:

Güzel yazın için çok ama çpk teşekkür ederim canım.. hemen hemen aynı zamanı bekliyoruzz... :( Allah yardımcımız olsun ne diyem .. zaman uzun :(

Geri