gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ödem söktürücüye ihtiyacım var kızlar..

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Vücudumda ellerimde çok şişkinlik oluyor.Bir rahatsızlığım da yok bana ödem söktürücü bitkisel birşeyler tavsiye edebilirmisiniz lütfen..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Evet vücudunuzda oluşan ödem için, sabah kahvaltısında ayıklayıp yıkadığınız ve kıyılmış olarak yiyebileceğiniz bir kâse maydanoz ile; gece yatarken içeceğiniz karışık bitki çayı bütün ödeminizi alır. Duymadık demeyin.
    Mısır püskülü, kiraz sapı, adaçayı, nane, yeşilçay, kabuk tarçın, melisa, yarım tane kabuklu limon.
    Bunlardan birer parça alıp 1 litre suda 3-5 dakika kaynatın. Yarım saat demlenmeye bırakın ve ılısın. Sonra bir büyük su bardağı için. Sabah kalktığınızda ödeminiz gitmiş olur. soğuk algınlığına ve gribe karşı da direnci artırır. bu çayı devamlı içenler, kolay kolay grip olmazlar.

Dipnot not : Zayıflamak isteyenler bu bitki çayını sabah aç karnına bir de gece yatarken içerse, amacına ulaşır.
    Hamile bayanlar da, maydanoz düşük tehlikesi yarattığı için sadece yukarda verdiğimiz karışık bitki çayını kullanacaklar.

ödem söktürücüye ihtiyacım var kızlar.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hadi kızlar fikrinize ihtiyacım var!!

Hadi kızlar fikrinize ihtiyacım var!!

Arkadaşlar bir arkadaşımın abisi bir kızla tanışıp nişan yaptı. Kızın anne babası ayrı. O Annesi ile kalıyor.. Nişandan sonra kız bulunduğu şehirden gelip annesiyle oğlanın evinde 10-15 gün kalıp gidiyor. Bir bahane ile (sevgililer dünü, doğum günü vs vs) tekrar gelip yine kalıyorlar. Bu arada sırada tekrarlanıyor. Oğlanla kızkardeşi ailelerinden uzakta kirada bir evde oturup aynı zamanda...
  2. kızlar yardımınıza ihtiyacım var

kızlar yardımınıza ihtiyacım var

kızlar adetim 11 gün gecikti bugün kan testi yaptırdım 0,100 cıktı bu sonuç kesindir dimi erken deildir yani yardımcı olurmusunuz :zarhos::bangin:
  3. Kızlar Dualarınızı İhtiyacım Var

Kızlar Dualarınızı İhtiyacım Var

Merhaba melekler.... Hafta sonu Cumartesi - Pazar günleri sınavım var.... Sizlerden bana dua etminizi istemeye geldim... Duanın her kapıyı açtığı gibi bana bu sınavın sonunda getireceği başarı kapısını da açması için dualarını bekliyorum.... sizleri çok seviyorum kocaman öpüldünüz mutalaka sınavdan sonra sizlere hiç değilse nasıl geçtiğine dair bilgi vericem... Şimdiden dualarınızı...
  4. kızlar acil fikrinize ihtiyacım var

kızlar acil fikrinize ihtiyacım var

ben yaklaşık bir aydır haftada bir gün falan kaşıntı yaşıyodum son bir haftada bu sıklaştı gece gündüz mahvetti beni tahriş oldu falan.çalıştığımdan dolayı doktora gidemedim.eczaneden trosyd krem aldım ve sürmeye başladım ayrıca da anestol diye kaşıntıyı azaltan bi krem aldım kullanıyorum.ama benim şu günler yumurtlama günlerim.acaba spermlere zarar veriyomudur bu kremler.birde mantar...
  5. Kızlar fikirlerinize ihtiyacım var [Telefon kabı süsleme ]

Kızlar fikirlerinize ihtiyacım var [Telefon kabı süsleme ]

Arkadaşıma doğum günü hediyesi yapacağım.Öğrenci olduğum için,masraflı şeylere girişmek istemedim.Öncelikle bir telefon kabı alıp,arkadaşım gsli olduğu için gs amblemiyle süsleyip sonra kabın kenar köşe artık bir yere küçük ve güzel bir yazı şekliyle ona hitap ettigimiz lakabı yazacağım.Dalga geçme amacli kullanilan lakaplardan degil ama bu,hosuna giden bir lakap.Herneyse.Ama benim telefon...

Sayfayı Paylaş