gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Of Anne Ya

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

SAAT 03.30'du. Adamın telefonu çalmaya başladı. Başını gömdüğü yastıktan binbir zorlukla kaldıran adam, yatak ucundaki telefona uzandı:

"Alo! Kimsiniz?"

"Benim oğlum, annen!"

"Anne of ya.. Bu saatte ne var Allah aşkına! Yarın ne kadar önemli
    işlerim
    olduğunu bir bilsen...."

"Şey oğlum.."

"Ne var anne, beni bu saatte uyandıracak kadar önemli ne var? Sabah
    arasan
    olmaz mıydı?"

Anne, oğlundan duyduğu bu kırıcı sözlerden dolayı, çok
    üzülmüş ve çok
    incinmişti. Ağlamaklı bir sesle şunları söyleyerek telefonu
    kapattı:

"Bundan tam otuzbeş yıl önce, böyle bir gece yarısı saat tam
    03.30'da sen de
    beni uyandırmıştın!
    Doğum günün kutlu olsun evladım.."

alıntı

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Of Anne Ya
    bilge yeminle şu an gözlerim doldu beni çok kötü ettin ...anneler karşılıksız çıkarsızca sever kırılır ama ana yüreği hep affeder...çok güzeldi emeğine sağlık...

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Of Anne Ya

of bilge ya okudum çok kötü oldum ellerine sağlık canım anne işte başka söze ne hacet

Of Anne Ya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. !! Sol yanım acıyor anne !!

!! Sol yanım acıyor anne !!

Merhaba anne, Yine ben geldim. Merak etme okuldan çıktım da geldim. Anneler de babalar gibi merak eder mi bilmiyorum ama Ali, "Okula gitmezsem annem çok kızar, merak eder." demişti de onun için söylüyorum. Geçen hafta öğretmen, sağ elimde sarımsak, sol elimde soğan dedirte dedirte öğretti sağımı solumu. Ben biliyorum artık anne, sağım neresi, solum neresi Ağrıyan yanımın...
  2. Sol yanım acıyor anne

Sol yanım acıyor anne

anneye şiir anneye şiirler anne şiiri anne sevgisi ile ilgili şiirler Ben bu şiirden çok etkilendim sizinle paylaşmak istedim melekler bir fasıl ağladım Allah Kimseyi anasız babasız bırakmasın. Herkes onların kıymetini sağken bilsin onları yitirdiğimizde sol yanımız hep sızlayacak zaten .umarım sizde beğenirsiniz bu duygu seline sizde katılırsınız aramızda bu duyguları rafa kaldıran varsa...
  3. Sol yanım acıyor anne...

Sol yanım acıyor anne...

sol yanım acıyor anne kim söylüyor Merhaba anne, Yine ben geldim. Merak etme okuldan çıktımda geldim. Annelerde babalar gibi merak eder mi bilmiyorum ama Ali "Okula gitmezsem annem çok kızar, merak eder" demişti de Onun için söylüyorum. Geçen hafta öğretmen, Sağ elimde sarımsak, sol elimde soğan dedirte dedirte Öğretti sağımı solumu. Ben biliyorum artık anne sağım neresi,...
  4. Of ya..

Of ya..

Aslında çokta büyültülcek birşey deil bunu biliyorum ama neden hep içimde tutayım ki.. banene ya bağıra bağıra söylemek istiyorum.. neden sevgilim olacak insan direk arıyorda mesaj atmıyor ay uyus oluyorum ya arama ya uyandıgında bir günaydın mesajı at ne bilim gece yatarken iyi geceler falan.. demiyorum hiç birşey hıhhh... :(:( kendime bir şarkı armağan edim bari.. Bir derdim var...
  5. oF oF bende dert bitermi ya !!!

oF oF bende dert bitermi ya !!!

Bundan 4 sene önce internetden birine aşık olmuştum.O istanbulda ben ankarada kameradn birbirimizi görüyoduk telefonla konusuyoduk.5 6 ay sürdü... Ama sebebsiz bitti yani hiç bişey demeden son buldu. Ben bunun için çok ağladım öyle böyle değil intahara kadar gittim ama olmadı sonra aradan bir sene fln gecti tekrar döndü tekrar terktti mahvoldum... Sıkıntım zaten var bide bu eklndi neyse bütün...

Sayfayı Paylaş