gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Ögretmenler Günü sözleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

öğretmenler günü mesajları sözler öğretmenler günü sözleri sevgi mesajları ile ilgili mesaj mılletlerı kurtaranlar; yalnız ve ancak ogretmenlerdır. ögretmenden, egıtıcıden yoksun bır mıllet; henuz mıllet adını almak kabılıyetını kazanmamıstır. Ataturk
    okulun verecegı ılım ve fen sayesındedır kı, turk mılletı, turk sanatı, ekonomısı, turk sıır ve edebıyatı butun guzellıklerı ıle gelısır. Ataturk

ögretmen, ogrencılerının uzerıne tıtreyendır. Gomlegımızın dugmesı acılınca elıyle kapatan, alnımız terleyınce mendılıyle kurulayan, ayagımıza tas dokunsa bızden once uzulendır.

ögretmenler, altın kanatlı kelebeklerdır. çıceklerın arasından hıc yorulmadan, devamlı ucarlar. çıceklerıne toz kondurmamaya calısırlar

ögretmen, bır bahcıvandır. En guzel gullerı o yetıstırır. Hıc yorulmadan, bıkmadan, usanmadan bahcesındekı gullere su verır ve onların bakımını tıtızlıkle yapar

ögretmen, dogan gunese benzer. Etrafını aydınlatarak karanlıklara meydan okur.

Sız kara goklerın yıldızları, ısıtın yurdumuzu sabaha kadar! Ama duse kalka, ama yıgıt, ama umutlu... Alın benım gonlumden de o kadar. Ve onlar, yıldızlar gıbı gozlerı ısıl ısıl yananlar! Oyuncak ıcın degıl, kagıt kalem, kıtap ıcın . Aglayanlar. Cahıt kulebı

sız ogretmenler “sevgı elcılerı” sınız. Sınıfta yasama sevıncı, toplumda huzur, ulkede barıs, meslektasları arasında demokratlıgın sımgesısınız.

çocuklarımızın yetısmesınde buyuk rol oynayan, her turlu fedakârlıgı gosteren sızlere cok borcluyuz. Oğretmenler gununuz kutlu olsun.

Dunyanın en degerlı varlıkları olan sız ogretmenler! Bugun, turk ogretmenının seref gunudur. Ona olan saygıyı yenıleme, onun yucelıgını anma gunudur. Boyle anlamlı bır gunde hepınızı sevgıyle, candan kutluyoruz.

Ögretmenler Günü sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğretmenler Günü Sözleri

Öğretmenler Günü Sözleri

öğretmenler günü mesajları sözler öğretmenler günü sözleri mesajları sözler sms 24 Kasım Öğretmenler günü ile ilgili en güzel ve anlamlı sözleri sizlerle paylaşıyorum. Ögretmen, Doğan Güneşe Benzer. Etrafını Aydınlatarak Karanlıklara Meydan Okur. Bir Ulusun çağdaş Ülkeler Düzeyine Erişebilmesi; Eğitim Ve Ögretimin Kaliteli Ve Bilimsel Yöntemlerle Yürütülmesi ile Ancak Mümkün Olabilir....
  2. Facebook sevgililer günü Sözleri

Facebook sevgililer günü Sözleri

Facebook sevgililer günü Sözleri Merhaba arkadaşlar sizden facede kullanacağım sevgililer günü sözlerini istiyorum.
  3. Anneler Günü özlü sözler

Anneler Günü özlü sözler

Anneler Günü ile ilgili özlü sözler, Anneler Hakkında özlü güzel sözler Annnelere söylenen güzel sözler, Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda yaklaşan anneler günü için söylenmiş olan anneler günü özlü sözleri sizlerle paylaşıyor ve annesi için güzel sözler arayan tüm misafirlerimizi bu sayfamıza davet ediyoruz. Anneler Günü özlü sözler Bir anne yüreği dibinde af bulunan bir...
  4. Anneler Günü Sözleri Kısa

Anneler Günü Sözleri Kısa

Anneler Günü Sözleri Kısa Anneler Günü Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve yeryüzünde ki tüm anneler... Bu yazımızda sizlerin anneler gününü kutlamak için, en güzel kısa anneler günü sözleri paylaşıyor ve şimdiden tüm annelerin, anne adaylarının anneler gününü kutluyoruz. Bana verdiğin sevgiyle bütün dünyam çiçek açtı Onları hiç soldurmadım annem Anneler günün kutlu olsun Benim...
  5. 2013 Kadınlar Günü Sözleri

2013 Kadınlar Günü Sözleri

bu konu 8 Mart Dünya kadınlar günü ile ilgili sözlere yer vermektedir. 2013 8 Mart Dünya kadınlar gününe özel kutlama sözleri ile karşınızdayım. Halen dünyanın dört bir yanında kadına şiddet ve taciz uygulanırken ve kadınlar haketitği şekilde değer görmezken dilerim ki Dünya kadınlar günü de vesile olsun ve tüm kadınlar hakettikleri şekilde değer görüp kadının adı yok sıfatından çıkıp artık...

Sayfayı Paylaş