gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Öğretmenler Günü Sözleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

öğretmenler günü mesajları sözler öğretmenler günü sözleri mesajları sözler sms 24 Kasım Öğretmenler günü ile ilgili en güzel ve anlamlı sözleri sizlerle paylaşıyorum. [​IMG]

Ögretmen, Doğan Güneşe Benzer. Etrafını Aydınlatarak Karanlıklara Meydan Okur.

Bir Ulusun çağdaş Ülkeler Düzeyine Erişebilmesi; Eğitim Ve Ögretimin Kaliteli Ve Bilimsel Yöntemlerle Yürütülmesi ile Ancak Mümkün Olabilir. Ögretmenler Günün Kutlu Olsun

Dünyanın En Değerli Varlıkları Olan Siz Ögretmenler! Bugün, Türk Ögretmeninin Şeref Günüdür. Ona Olan Saygıyı Yenileme, Onun Yüceliğini Anma Günüdür. Böyle Anlamlı Bir Günde Hepinizi Sevgiyle, Candan Kutluyoruz.

Çocuklarımızın Yetişmesinde Büyük Rol Oynayan, Her Türlü Fedakârlıgı Gösteren Sizlere Çok Borcluyuz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

Siz Ögretmenler “Sevgi Elçileri” Siniz. Sınıfta Yaşama Sevinci, Toplumda Huzur, Ülkede Barış, Meslektaşları Arasında Demokratlığın Simgesisiniz.

Siz Kara Göklerin Yıldızlari, Isıtın Yurdumuzu Sabaha Kadar! Ama Düşe Kalka, Ama Yiğit, Ama Umutlu… Alın Benim Gönlümden De O Kadar. Ve Onlar, Yıldızlar Gibi Gözleri Işiı Işıl Yananlar! Oyuncak İçin Değil, Kağıt Kalem, Kitap İçin Ağlayanlar. Cahit Kulebi

Ögretmen, Bir Bahçıvandır. En Guzel Gülleri O Yetiştirir. Hiç Yorulmadan, Bıkmadan, Usanmadan Bahçesindeki Güllere Su Verir Ve Onların Bakımını Titizlikle Yapar.

Ögretmenler, Altın Kanatlı Kelebeklerdir. Çiceklerin Arasindan Hiç Yorulmadan, Devamlı Uçarlar. Çiceklerine Toz Kondurmamaya Çalışırlar.

Ögretmen, Ögrencilerinin Üzerine Titreyendir. Gömleğimizin Düğmesi Açılınca Eliyle Kapatan, Alnımız Terleyince Mendiliyle Kurulayan, Ayağımıza Taş Dokunsa Bizden Önce Üzülendir.

Okulun Vereceği İlim Ve Fen Sayesindedir Ki, Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir Ve Edebiyatı Bütün Güzellikleri ile Gelişir. Atatürk

Milletleri Kurtaranlar; Yalnız Ve Ancak Ögretmenlerdir. Ögretmenden, Eğiticiden Yoksun Bir Millet; Henüz Millet Adını Almak Kabiliyetini Kazanmamıştır. Atatürk

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Çok güzeldi güzel öğretmenlerimize de bu yakışır zaten...
    Örtmenim canımm benim canım benim seni ben pek çok sewerim...

de bi kere olsun bi beş vermedin bana örtmenim ya :s

:D

Öğretmenler Günü Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2014 Öğretmenler Günü Sms Sözler

2014 Öğretmenler Günü Sms Sözler

2014 öğretmenler günü sözleri, öğretmenler günü sms sözler, öğretmenler günü sözleri "Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum" demiş H.z Ali... Eğitimin ve öğrenmenin ne kadar önemli olduğunu bu sözle bir kez daha anlamış bulunuyoruz. Eğitime ışık veren öğretmenlerin öncelikle 24 Kasım öğretmenler gününü Melekler Mekanı.Com olarak kutlar ve hemen ardından günün anlam ve...
  2. Öğretmenler günü ile ilgili  güzel sözler

Öğretmenler günü ile ilgili güzel sözler

24 kasım öğretmenler günü,24 kasım öğretmenler günü sözleri,öğretmenler günü ile ilgili özlü sözler,en güzel öğretmenler günü sözleri Her Yıl 24 Kasım'da değerli öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü ' nü kutluyoruz. İşte Eğitim Öğretim ile İlgili sözler (Öğretmenle İlgili Sözler) Öğretmenle ilgili özlü sözler... * Bir millet irfan ordusuna malik olmadıkça, savaş meydanlarında ne kadar...
  3. Öğretmenler günü hediye seçenekleri

Öğretmenler günü hediye seçenekleri

en güzel öğretmenler günü hediyeleri,değişik öğretmenler günü hediyeleri,en şık öğretmenler günü hediyeleri,öğretmenlere verilicek en güzel hediyeler Öğretmenler gününe sayılı günler kaldı. 2014 yılının Öğretmenler Günü 24 Kasım Pazartesi kutlanacak. Her yıl 24 Kasım’da kutlanan öğretmenler gününün öğrenciler olduğu kadar öğrencilerin velileri içinde bir heyecan taşıyor. Öğretmeni bir...
  4. 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajları

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajları

Her yıl 24 Kasım da Öğretmenler günü kutlanır. Bu yıl perşembe günü ne denk geliyor Öğretmenler günü .Öğretmenlik mesleğini icra eden tüm öğretmenlerimizin gününü kutluyoruz. 24 Kasım 1928, Türkiye Cumhuriyeti devletininin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ün Millet Mekteplerinin Başöğretmenliği ni kabul ettiği gündür. Millet Mektepleri'nde, yaşlı, genç, çocuk, kadın , herkese yeni harflerle...

Sayfayı Paylaş