gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Oje yapılışı tarifi

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ojenin yapılışı oje nasıl yapılır oje nasıl yapılır tarifi neyden neden Şüphesizki her bayanın vazgeçilmezlerinden biride ojelerdir.Bakımlı el ve onun tamamlayan yine manikürlü tırnakları güzel bir ojeyle çok daha şık bir hale getirebiliyoruz.Çok fazla göz önünde olan bir bayanın elleri ve tırnakları her daim bakımlı olmalıdır bana göre.
    Peki hiç oje yapmayı denediniz mi kızlar? Eğer denemedim ama denemek isterim diyenleriniz varsa aranızda sizlere oje nasıl yapılır bununla ilgili bir tarifi paylaşmak istiyorum:tik:

2009 makyaj modasında canlı renkler öne çıkıyor. Pembe, kırmızı gibi ojelerle birlikte mavi ve yeşil tonları da görebiliyoruz. Kendi evinizde modaya uygun ojeler yapmak ister misiniz?
    İhtiyacınız olan oje rengini yakalamak, kullanmadığınız göz farlarınızı değerlendirmek ve rengârenk tırnaklara sahip olmak için pratik oje yapabilirsiniz.
    Malzemeler,
    Seçtiğiniz renkte bir göz farı
    Bir şişe beyaz oje
    Kâğıt

Yapılışı,
    Kâğıttan oje şişesinin ağzına uygun bir huni yapın.
    Seçtiğiniz bir göz farını küçük parçalara ayırın.
    Huni yardımıyla göz farını ojenin içine ekleyin.
    Homojen bir karışım elde edene kadar oje fırçasıyla karıştırın.
    Renkli ojeniz hazır!
    Tek kullanımlık renkli ojeler yapmak için küçük bir kâse bir miktar beyaz oje ve renkli göz farınıkarıştırın. Oje fırçasıyla tırnaklarınıza sürün.

Minera bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ojekolik olan ben bu başlığı görünce balıklama daldım :D:D Ben sandım ki yoktan biz yapacağız :D:D Ama öyle değilmiş sadece oje rengi yapıyormuşuz :D Ben bunu denemiştim iyi oluyor, tavsiye ederim :)
    Paylaşım için tşkler MaWi.

3. imperrison

imperrison Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende denedım güzel oluor

4. Minera

Minera Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Ben hiç denememişdim ama bugün deneyeceğim. Paylaşımın için teşekkürler.

5. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    güzel fikir ben bun karışımı ojelerle yapıyordum ama farla hiç denemedim...deniycegim..payşaşım için sagol cnm

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ayşe

çok güzel ben denediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmm............

7. DUYGU AK

DUYGU AK Forum Okuru

Ben denmemiştim daha

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yaa ben ojelere hayranım boyle kürdandan falan kürdanla desenler yapıyorum çok guzel ama belkı ben su ile şeffaf oje yapmak ıstıyorum oyle yapılıorsa mesela sıvı uhu ıle yapılıormudur acaba onu yapmak ıstıyorumda ?
    buarada arkadaslar youtubede bır cok oje desenlerı yapımı verılıyor hepsıde cok kolay herkez deneyebılır ben denıyorum hepsını ozellıklede bır boyle benek benek renklı oje desenı var onuda ızleyın cook guzel arkadaslar :) buarada sey Facebookta bız kızlar varya dıe bır sayfa var sıze bır lık vercem onu ıntrernet adres cubuguna yazın lutfen begenın facebook.com/hayalimdekibebekler
    işte lınk bu lutfen bırsuru oje paylasımı ve kıyafet kombınlerıyle :) <3

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

nasıl oluyor güzel oluyormu çünkü hiç denemedimde

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben zaten bunu biliyordum çok harika renkler çıkmıyo ama siz su ve renkli ojeleri birbirine krıştırın çatlayan oje oluşuyo bu tarifi en az 2 oje ile yapın

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ojeyi

ewet bende öyle zannettim :D

13. yabancı

yabancı Forum Okuru

14. derin naz

derin naz Forum Okuru

peki beyaz ojeyi nasıl yapabiliriz:gezme::yeah::lele::cimbom::araba::rolleyes::hayal:

Şüphesizki her bayanın vazgeçilmezlerinden biride ojelerdir.Bakımlı el ve onun tamamlayan yine manikürlü tırnakları güzel bir ojeyle çok daha şık bir hale getirebiliyoruz.Çok fazla göz önünde olan bir bayanın elleri ve tırnakları her daim bakımlı olmalıdır bana göre.

Peki hiç oje yapmayı denediniz mi kızlar? Eğer denemedim ama denemek isterim diyenleriniz varsa aranızda sizlere oje nasıl yapılır bununla ilgili bir tarifi paylaşmak istiyorum:tik:

2009 makyaj modasında canlı renkler öne çıkıyor. Pembe, kırmızı gibi ojelerle birlikte mavi ve yeşil tonları da görebiliyoruz. Kendi evinizde modaya uygun ojeler yapmak ister misiniz?
    İhtiyacınız olan oje rengini yakalamak, kullanmadığınız göz farlarınızı değerlendirmek ve rengârenk tırnaklara sahip olmak için pratik oje yapabilirsiniz.
    Malzemeler,
    Seçtiğiniz renkte bir göz farı
    Bir şişe beyaz oje
    Kâğıt

Yapılışı,
    Kâğıttan oje şişesinin ağzına uygun bir huni yapın.
    Seçtiğiniz bir göz farını küçük parçalara ayırın.
    Huni yardımıyla göz farını ojenin içine ekleyin.
    Homojen bir karışım elde edene kadar oje fırçasıyla karıştırın.
    Renkli ojeniz hazır!
    Tek kullanımlık renkli ojeler yapmak için küçük bir kâse bir miktar beyaz oje ve renkli göz farınıkarıştırın. Oje fırçasıyla tırnaklarınıza sürün.
    [/quote]

15. mrveee35

mrveee35 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
Oje yapılışı tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tabule Tarifi, Malzemeleri & Yapılışı

Tabule Tarifi, Malzemeleri & Yapılışı

kumpir tarifi tabule tarifi tabule tabuli nasıl yapılır Değişik bir salata Kısıra benziyor Malzemeler: * 225 g ince bulgur * 50 g maydanoz, doğranmış * 8 taze soğan, doğranmış * 4 yemek kaşığı limon suyu * 2 büyük domates * 40 g taze nane yaprağı * 2-3 salatalık, soyulup küçük küçük doğranmış * 4 yemek kaşığı zeytinyağı * tuz ve karabiber Hazırlanması: 1. Bulguru bir kaba alıp üzerini...
  2. Kaypancak Tarifi Ve Yapılışı

Kaypancak Tarifi Ve Yapılışı

kaypancak Yemek yapmak bazen çok eğlenceli olmakla birlikte bazen büyük bi derttir; Şöyle ki insanlar herşeyde olduğu gibi bazen yedikleri yemeklerde de değişiklik isteyebiliyorlar. Onun için de rutin yemekleri yapmak insana çok sıkıcı gelebiliyor. Siz de bu fikirler içindeyseniz eğer ve değişik tariflere açıksanız sizin için farklı ve lezzetli bir tarif buldum bakalım beğenecek misiniz?...
  3. Ispanaklı Kek Tarifi Resimli yapılışı

Ispanaklı Kek Tarifi Resimli yapılışı

Ispanaklı Kek Tarifi Resimli Ispanaklı Kek Tarifi Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere daha önce yumuşak kek nasıl yapılır anlatmıştık. Bu gün ise hem yumuşak hem de çok lezzetli ıspanaklı kek yapılışı hakkında bilgiler aktarıyor ve ıspanaklı kek tarifi edinmek isteyen tüm üyelerimizi bu sayfamıza davet ediyoruz. Malzemeler 3 yumurta, 2 paket...
  4. 2013 tırnak desenleri modelleri desenli oje yapılışı

2013 tırnak desenleri modelleri desenli oje yapılışı

bu konu;desenli ojeler,2013 oje renkleri hakkında bilgiler vermektedir Yılın oje trendlerinden öne çıkan bu desenli oje çılgınlığı aynen devam ediyor. Sezonun gözde renkleri fon alınarak pek çok farklı desen ojelerde hayat buluyor.Tırnaklarına özen gösterenler oje çeşitlerini, ve ojelerle verebilecekleri desenleride iyi araştırırlar ve kendilerine de uygulamak isterler. 2013 oje...
  5. Evde Pulbiber Yapılışı Tarifi

Evde Pulbiber Yapılışı Tarifi

evde pulbiber nasıl yapılır, evde pulbiber tarifi, pulbiber nasıl yapılır, pulbiber nasıl hazırlanır Millet olarak acıyı ve baharatı oldukça çok seven ve hemen hemen tüm yemeklerden, salatalara, çorbalardan tatlı ve kurabiyelere kadar birçok tarifte baharatları kullanırız. Kış hazırlıkları içine kendi pulbiberinizi kendiniz yaparak dahil edebilirsiniz. Acı ve tatlı pulbiberin malzemeleri ve...

Sayfayı Paylaş