Okul kayıt Anadolu Lisesi Kayıt İçin Gerekli Belgeler

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Anadolu Lisesi Kayıt İçin Gerekli Belgeler okul kayıt işlemleri

Yine bir misafirimizin sorusu üzerine Anadolu lisesi kayıt bilgileri hakkında bilgileri paylaşıma sunuyoruz Melek'ler. Okul kayıt işlemleri için hangi belgeler lazım ve ne yapmak lazım buyrun öğrenelim arkadaşlarım.

Okula gidilmesi gereklidir.
    Anadolu Lisesi Kayıt İçin Gerekli Belgeler

1.Yerleştirme Sonuç Belgesi (Mezun olunan okuldan onaylı)
    2.İlköğretim Diploması (Asıl)
    3.Öğrencinin Nüfus Cüzdanı ve Fotokopisi (Nüfus cüzdanı kayıt sonrası iade edilecektir.)
    4.Veliye ait Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği
    5.Veli Adına ''Yerleşim Yeri Adres Belgesi'' (Nüfus Müdürlüklerinden Alınacaktır.)
    6.4 Adet öğrenci kıyafeti ile çekilmiş vesikalık fotoğraf

Velinizin gitmeside yeterli olacakdır.

Okul kayıt Anadolu Lisesi Kayıt İçin Gerekli Belgeler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kayıt

Hafıza (bkz.) proçesinin başlangıç safhası için kullanılan bir terimdir. Hatırlanacak şeylere önce algı alanı içinde selektif dikkat (bkz.) uygulanması gereklidir. Modern araştırmalara göre, bunlardan bazıları uzun süreli hafızaya aktarılmadan önce, başlangıçta kısa süreli bir depo sistemine geçmektedir. Hafıza testleri de bu kısa süreli yahut yakın hafızayla ilgilidir. Bkz. Akıl durumunun...
  2. Açıköğretim'e Kayıt İçin Gerekli Belgeler

açıköğretime kayıt için gerekli belgeler açıköğretim için gerekli belgeler açıköğretim gerekenler evraklar 2009 aöf kayıt evraklar Dikey Geçiş ile açıköğretime geçiçek olan adayların başvuru sırasında yanında bulundurması gereken belgeler: Başvuru Tarihi: 30 Ekim 2007 00:00 - 16 Kasım 2007 17:00 Kayıt Tarihi: 30 Ekim 2007 - 13 Kasım 2007 (mesai saatleri) Mazeretli Kayıt Tarihi: 14 Kasım 2007...
  3. pasaport için gerekli belgeler

melek belge Pasaport almak isteyen vatandaşlarımızdan alacakları pasaport türüne göre bazı belgeler istenir. Halen tanzim edilmekte olan pasaport türleri ve bu pasaportların tanzim edilebilmesi için istenilen belgeler şöyle: Normal pasaportlar için... İstenilen belgeler... *Pasaport Form Dilekçesi *Nüfus Cüzdanının aslı *4 adet (4,5 x 6 ebatında) vesikalık fotoğraf (temditlerde 2...
  4. Üniversiteye Kayıt İçin Gerekli Belgeler 2012

merhaba hanımlar Üniversiteye Kayıt İçin Gerekli Belgeler 2012 yılı için ne gerekli?
  5. üniversiteye kayıt için belgeler

2012 Üniversiteye Kayıt İçin Gerekli Belgeler Üniversiteye Kayıt İçin Gerekli Belgeler nelerdir Üniversite hazırlığı içersinde olan Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için 2012 2012 Üniversiteye Kayıt İçin Gerekli Belgeler hakkında bilgiler sunuyoruz bu sayfamızda. üniversiteye kayıt için gerekli evraklar belgeler Adayların üniversiteye kayıt için aşağıda verilen belgeleri hazırlamaları...

Sayfayı Paylaş