okumadan geçme | Melekler Mekanı FORUM - 25 Eylül 2016

okumadan geçme

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.177
    Ödül Puanları:
    113
    Bir adam anlatıyor ve bir avukat dinliyor:

Karımı 1998'in sonbaharında kaybettim...Yedi senelik evliliğimizin iki senesini kanser tedavisi için hastanelerde geçirmiştik.
    Karım , her evlilik
    yıldönümümüzde ikimizin fotoğrafını çerçeveler, "Bunlar bizim hayatımızın
    gölgeleri" derdi.. Öldüğünde,yedi tane resmimiz vardı.97'in bir gecesinde
    onu aldattım.Oysa ona sürekli onu ne kadar çok sevdiğimi ve sonsuza kadar

sadık kalacağımı söylerdim. Ölmeden iki hafta önce yine aynı şeyi tekrarladım. Tuhaf bir gülümsemeyle baktı bana ve sadece "Biliyorum" dedi.

İzmir'e kar yağdığı gün, yani bir ay önce, evdeydim.Fotoğraflarımıza
    bakıyordum yine... Her çerçevenin altında bir harf olduğunu ilk kez o gün
    fark
    ettim.A.R.K.A.S.I.N. Gerisi için yılları yetmemişti.Ama sanırım "Arkasına
    bak"yazmaya filan niyetlenmişti.
    Hemen çerçevelerin arkasına baktım.Hiçbir şey yoktu.Sonra birşey dürttü
    beni, hepsini teker teker söktüm. İnanabiliyormusunuz,herbirinin
    arkasından bir mektup çıktı! Geçirdiğimiz her sene için sevgi dolu sözler
    yazmıştı.1997'dekiresmimizin içinden çıkan zarf ise simsiyahtı.

Ve içinden şu sözler çıktı: "14 Mart1997/Gözlerin bana başka birine dokunmuş gibi
    baktı /Söylemene gerek yok,biliyorum..." 2002'deyiz. Onu kaybedeli
    4,aldatalı 5 yıl oluyor.İçim acıyor şimdi. Çünkü kadınlar biliyor,
    hissediyor..Sadece paylaşmak istedim.seni seviyorum diyenin sevgisinden
    şüphe et.Çünkü;
    Aşk sessiz,sevgi dilsizdir

Gerçektende hissediliyor, yanında yakınında olmasa bile... kilometrelerce uzağında olsa bile, sevmesini bildikten sonra varlığıda yokluğuda hissedilebiliyor..

ALINTIDIR

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: okumadan geçme
    Gerçektende hissediliyor, yanında yakınında olmasa bile... kilometrelerce uzağında olsa bile, sevmesini bildikten sonra varlığıda yokluğuda hissedilebiliyor..

bu sözeee çok inanıyorumm benn.
    sağol çitos canım emeğine sağlık:)

3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel emeğine sağlık

4. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

çok güzel daha çncede okumuştum ama her okuduğumda duygulanıyorum

5. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    cok güzel kadınlarr bir başka seviyorlarr ya walla kadın olmaktan cok gururluyum...paylaşım için tşklerrr....

6. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    yureğine sağlık :D

okumadan geçme konusuna benzer içeriklerimiz
  1. okumaya deger....

gül' ünüzü yolun başındayken seçin Vaktiyle, görkemli bir malikanede yaşayan, yaşlı, çok zengin bir adam varmış. Malikane, gözalıcı güzellikte güllerin yetiştiği bir bahçenin içinde yer alıyormuş. Bu yaşlı zenginin evine, her hafta belli bir gün, orta yaşlı, tatlı dilli bir bohçacı kadın gelir ve yepyeni birbirinden güzel, pahalı kumaşlarını önce adama sonra çalışanlarına sunarmış... Bir gün...
  2. BiLir Misin Canımdan Geçmenin, Candan Geçmenin YoLunu?

Bilir misin yar ? Bilir misin şarkıların her notasına seni hapsetmişken, yasaklanmış şarkılarla yaşamanın ne demek olduğunu ? Bilir misin ruhum gözyaşlarıyla beslenirken, nehirleri kurumuş bir şehirde nefes almanın ne denli zor olduğunu ? Ben biliyorum yar… Biliyorum soluksuz adım atmayı, biliyorum pınarsız çağlayanlar gibi akmayı… Hisseder misin yar? Hisseder misin kana bulanmış...
  3. Okumadan geçme

okumadan geçme Okumadan geçme Sabah uyandiginda midesinde bir yanma hissetti. Yanmanin nedeni aksam yedikleri degil,uyanir uyanmaz bugün yapacaklarinin aklina gelmesiydi. Bugün 2 yildir götürmeye çalistigi bir birlikteligi bitirecekti. Aslinda bunu yapmakta geç bile kalmisti. ´Bitmeli dedi içinden, her gün bu tatsiz uyanis bitmeli.´ Genç adam bunlari düsünürken surati sekilden sekile...
  4. Sağlığımız tehlikede okumadan geçme..

ARAŞTIRMACILARA GÖRE MAKYAJIN İÇİNDEKİ MADDELER VE MAKYAJIN ZARARLARI İngiliz araştırmacılara göre makyaj malzemelerinde bulunan zararlı maddelerkana geçip kansere dahi neden olabiliyor.Makyajda bulunan maddeler deri üzerinden kana geçiyor ve tüm vucuttaki hücrelere ulaşıyor.Bunlardan etkilenen hücreler şekil değiştirerek KANSER hücrelerine dönüşüyor. Makyajda aşırıya kaçtığınızda, kozmetik...
  5. okumadan geçmeyin

Eşi bitkisel hayata giren bir erkeğin mektubu Seni ezberlemeye çalışıyorum.Kendini bana bırak, senden alabileceğim hiçbir şey yok, hele senin haberin olmadan asla.Gözlerine dokunmak için ne kadar uzun zamandır bekliyorum biliyor musun? Ya saclarını koklamak için? Yasemin gibi kokuyorlar... Belki de daha güzel. "Böyle kokmayı nasıl başarıyorsun?" derdim hep, Sen de bana,...

Sayfayı Paylaş