gebe
  1. pink41

pink41 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ölesine :)

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında pink41 tarafından paylaşıldı.

dostlukmuş, ölüme yürümekmiş, üstüne titremekmiş, vefaymış aşk dediğin zavallı bir kapıyı duvara çarpıp çıkıncaya kadarmış bana komaz deyip acını bir kilo rakıya gömsende geceyarıları
    asıl sancı uyandığında bütün odaları boş görünce koyarmış..

ölesine :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İçimde Ölen Biri Var...!

İçimde Ölen Biri Var...!

Her şey güzel olacak" diyor içimden bir ses. "Her şey güzel olacak"... İnanmak istiyorum. Her şey güzel olsun istiyorum. Her şey bitiyor. Canımı yakanın ne olduğunu bilsem, uzaklaşsam ondan, ulaşamasa bana, yanmasa canım bu kadar. Çeksem gitsem, çok uzaklara gitsem, kendimden gitsem,kafamdakilerden gitsem, zorunluluklardan gitsem, sorumluluklardan gitsem, upuzun,sapsarı bir...
  2. Ölen Bayan

Ölen Bayan

ölen bayan Arkadaşlarım ören bayanımız vardı ya artık hakkın rahmetine kavuşmuş bundan sonra artık adı ölen bayan olmuş buyrun altta:hhh:
  3. Ölen Balinalar

Ölen Balinalar

Kıyıya vuran balinalar uzun süre farkedilmeyince birçoğu yaşamını yitirdi Yeni Zelanda’da hafta sonu kıyıya vuran 125 balina öldü. Yeni Zelanda’nın Kuzey Adası Coromandel Yarımadası Carnille kumsalına vuran pilot balinalarından 43’ü, bakanlık çalışanları ve gönüllülerce açık denize sürülerek kurtarılabildi. Zoologlar, dünyada balinaların neden kıyıya vurduğunu bugüne dek çözemedi. Kıyıya...
  4. Ölenin arkasından yapılacak ameller

Ölenin arkasından yapılacak ameller

Her insan, kendisi için takdir buyrulan ömür bittiğinde, içinde bulunduğu şu geçici dünya hayatından asıl yurdu olan Âhiret’e göç edecektir. Bu takdir, peygamberler de dahil olmak üzere bütün varlıklar için geçerlidir. Nitekim Kur’ân-ı Kerim de, “Her nefis ölümü tadıcıdır.” (Âl-i İmrân, 3/185) âyeti ve daha başka bazı âyetlerle (Cuma, 62/8); (Nisa, 4/78) bu gerçeği ifade etmektedir. Hakikat...

Sayfayı Paylaş