gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ölüler Birbirlerini görüyor mu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ölüler birbirlerini kabirlerinde görüyormu kızlar. Bu saatte nihat hatip oğlu tam açıklayacaktı işim çıktı dinleyemedim. Lütfen merak ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ölüler Birbirlerini görüyor mu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şiddet görüyorsanız!!!!!!!!!!!!

şiddet görüyorsanız!!!!!!!!!!!!

Şiddet, güç ve baskı uygulayarak insanların bedensel veya ruhsal açıdan zarar görmesine neden olan bireysel veya toplu hareketlerin tümüdür. Aile içi şiddet bir kişinin eşine, çocuklarına, anne babasına, kardeşlerine ve/veya yakın akrabalarına yönelik uyguladığı her türlü saldırgan davranıştır. Bu tanıma sadece kaba kuvvet içeren davranışlar değil aşağılamak, tehdit etmek, ekonomik...
  2. kabirdeki ölüye şeytan musallat olur mu

kabirdeki ölüye şeytan musallat olur mu

cin musallat olurmu ölü şeytan şeytan musallat ölürmü kabirdeki melekler Şeytanın ölülerle işi olmaz. Çünkü ölünün yapacak bir şeyi yoktur. Bir rekat namaz kılmak istese, yapamaz. Bir sayfa Kuran okumak istese, yapamaz. Şeytan hayatta olan kimseleri işte böyle ölü gibi yapmak için uğraşır ve ona musallat olur
  3. ölülerimiz unutmayalım ....

ölülerimiz unutmayalım ....

ölülerimiz için dua Salih El-Mersi'nin şöyle dediği rivayet edilir : Bir ...cuma gecesi sabah namazını kılmak için,mescide... gitmek üzere evden çıktım. Giderken yolumun üzerindeki kabristana uğradım. Kendi kendime: "Sabah oluncaya kadar burada kalayım" dedim. Bir kenara oturdum. Biraz sonra üzerime bir ağırlık çöktü ve uyuya kaldım. Rüyamda kabristanda yatanların hepsinin çıkmış...
  4. Ölülerin Birbirleriyle Görüştükleri Doğru mu ?

Ölülerin Birbirleriyle Görüştükleri Doğru mu ?

ölüler kabirde ki halleri birbirleriyle görüşürler mi ne yaparlar ne hissederler ile ilgili bilgiler burada melekler İnsanoğlunun her zaman merak ettiği konulardan biri kabir hayatı olmuştur melekler.Ölenler geri gelmediğine göre tüm gerçekleri ancak öldükten sonra göreceğiz.:) Şimdilik ayetler ve sahih hadisler rehberimiz olacak :) Beerzah aleminde birbirileriyle görüşmeleri ile ilgili...
  5. Resimleri birbirine ekleyen bir proğram biliyor musunuz ?

Resimleri birbirine ekleyen bir proğram biliyor musunuz ?

ARkadaşlarım resimleri birbirine ekleyecek böyle yan yana ekleyecek üzerine de yazılar yazabileceğim bir proğram biliyor musunuz sağolun.

Sayfayı Paylaş