gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

Ölüm korkusunu yenmek için neler yapılmalı

Konu, 'Dini sorularınız ve cevapları' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

ölüm korkusu çocuklarda ölüm korkusu korkusunu yenmek korkusunu yenme Ölüm korkusunun tek ilacı ahirete iman ve elden geldiğince ona hazırlıklı olmaktır.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Can tatlı ama korkununda ecele faydası yok demişler her canlı ölümlü birtek fani yüce yaradan Allahtır o payidardır.İmanı kuvvetli bir kişinin ölüm korkusunu yeneceğine inanıyorum çünkü bizlere emanet verilen sadece vücut yok oluyor ruhumuz ölmüyor nasıl ki bir rüya gördüğümüzde bazen bunu sanki gerçekten yaşıyormuş gibisine duygular yaşıyorsak ahirette de ruhumuz iyi ve kötü amelleri bu şekilde yaşayacaktır yani ruh bunları hissedecektir...Rabbim herşeyin hayırlısını verdiği gibi ölümünde hayırlısını versin(Amin)

3. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
  4. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    allah hepimizi affetsin bu arada imzan harika ışılsu:D

Ölüm korkusunu yenmek için neler yapılmalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Keneden Korunmak İçin Neler Yapılmalı?..

Keneden Korunmak İçin Neler Yapılmalı?..

elektrikten korunmak için ne yapmalıyız elektrik çarpmasından korunmak için neler yapmalıyız elektrik çarpmalarından neler elektrikten kazalarından Uzmanlar piknik sezonunun başlaması sebebiyle son günlerde çocuklarda görülen kene ısırması vakalarında artış olduğuna dikkat çekerek ebeveynleri uyarıyor. Dünyada ilk kez 1944 yılında Kırım’da saptanan ve daha sonra 1956 yılında Kongo’da görülen...
  2. Üşengeçligi Yenmek İçin Ne Yapmalıyız?

Üşengeçligi Yenmek İçin Ne Yapmalıyız?

üşengeçligi Yenmek İçin Ne Yapmalıyız? 1-Kendinizle barışık olun. Hep ben demeyin. İnsanlar içinde bir şeyler yapabilecek iken sadece kendiniz için bir şeyler yapmayın. Bana ne faydası olacak düşüncesi sizi bir süre sonra bencil ve herhangi bir olay karşısında hareketsiz bırakır. Bir süre sonra hiçbir olay karşısında hareket edemez hala gelirsiniz. 2- Sağlıklı bir vücuda sahip olun....
  3. Cilt Güzelliği İçin Neler Yapılmalı

Cilt Güzelliği İçin Neler Yapılmalı

Cilt Güzelliği İçin Neler Yapılmalı Sorusuna verilecek cevap aslında bitkilerde geçmektedir kimyasal cilt ürünlerinden uzak durunuz sağlığınızı seviyorsanız Cilt güzelliğide en etkili ürün Yosun Üzüm Çekirdeği Kremi dir heryerde olan ucuz bir çok markanın üretiği ama diğer pek çok pahalı ürünlerden etkilidir denemenizi tavsiye ederim Diyorsanızki Ben kendi çözümümü kendim yaparım aşağıdaki...
  4. Yumurta çatlaması için neler yapılmalı?

Yumurta çatlaması için neler yapılmalı?

Özellikle kısırlık (infertilite) tedavisi göre hastalar tarafından sık sorulan bir sorudur bu. Bu konuda doktor önerisi ve ilaçları dışında hiçbir yöntem denenmemelidir. Bitkisel ilaçlar veya çeşitli isimlerle pazarlanan kürler bu konuda bir fayda sağlamayacağı gibi infertil hastaların çeşitli konularda zarar görmesini de sağlayabilir. Unutulmamalıdır ki bitkilerde hangi maddenin ne kadar...
  5. Gebe kalabilmek için neler yapılmalı?

Gebe kalabilmek için neler yapılmalı?

Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki 12 ay düzenli ilişkiye rağmen hamilelik oluşmaması (35 yaş üzerinde 6 ayda hamilelik oluşmaması) durumunda kısırlık yani infertilite durumundan söz edilir ve bu durumlarda sadece burada bahsedilen önerileri uygulamak vakit kaybına, bunun sonucu olarak da gerekli tedavilerin zorlaşmasına neden olabilir. Bu nedenle kısırlık (infertilite) durumu olan hastalar...

Sayfayı Paylaş