gebe
  1. hamilemiyim acaba

hamilemiyim acaba Forum Okuru

oncomed gebelik testi kullananlar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında hamilemiyim acaba tarafından paylaşıldı.

selam adetimin üzerinden üç gün geçti oncomed diye bir gebelik testi yaptım sonuç pozitif çıktı acaba bu test kesin sonuç veriyormu aranızda benim gibi oncomed test alıp kullanan varsa yorumlarınızı bekliyorum şimdi hamilemiyim ben?

2. nurlll

nurlll Forum Okuru

Evet ,ben de adetimin üzerinden 10 gün geçti ve test yaptım negatif. Gerçi ben su an gebelik istemiyorum zaten ilişkiden sonra ertesi günü hapı kullandım. Ama adet gecikmesinden bir hafta sonra kesin sonucu hatta on gün sonra kesin sonucu verir

3. prenses 1989

prenses 1989 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    619
    Ödül Puanları:
    93
    merhaba evet hamişsin bende oncomed kullanıyorum hep doğru sonuç veriyo ki zaten pozitif çıkdığında kesin sonuç demektir hayırlı olsun şimdiden :p

4. canya

canya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bu teste gore hamilemiyim

Ekli Dosyalar:

5. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    İkinci çizginin silik çıkması gebelik olarak kabul edilir. Tabi test bozuk değilse. Emin olmak için HCG testi yapın.

oncomed gebelik testi kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ovulasyon testi kullananlar

ovulasyon testi kullananlar

ovulasyon testleri medismart ovulasyon testi testi kullananlar ile hamile kalanlar kızlar ovulasyon testi kullanıp hamile kalanlar
  2. gebelik testi

gebelik testi

beninm regli olmama 7 gün var. çok merak ediyorumm beklemek istemiyom...
  3. fortel gebelik testi kullananlar

fortel gebelik testi kullananlar

selam melekler aranızda fortel gebelik testi kullanan oldumu nasıl memnun kaldınızmı nereden alabilirim kesin sonuç veriyormu bide fiyatı hakkında bilgi verebilirseniz çok memnun olurum
  4. gebelik testi

gebelik testi

Erkek arkadasim adetimin birinci gunu icime bosaldi ve ayni ay icinde bi kac kere daha geri cekilme yontemiyle birlikte olduk 3 gun geciktim test yaptim negatif cikti sizce hamile olabilirmiyim pişmanim :((
  5. ovulasyon (yumurtlama) testi kullananlar

ovulasyon (yumurtlama) testi kullananlar

arkadaşlar hangi marka kullanıyorsunuz ? gerçekten memnun kalan var mı ?

Sayfayı Paylaş