gebe
  1. fortel

fortel Forum Okuru

fortel gebelik testi kullananlar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında fortel tarafından paylaşıldı.

selam melekler aranızda fortel gebelik testi kullanan oldumu nasıl memnun kaldınızmı nereden alabilirim kesin sonuç veriyormu bide fiyatı hakkında bilgi verebilirseniz çok memnun olurum

fortel gebelik testi kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ovulasyon testi kullananlar

ovulasyon testi kullananlar

ovulasyon testleri medismart ovulasyon testi testi kullananlar ile hamile kalanlar kızlar ovulasyon testi kullanıp hamile kalanlar
  2. Yumurtlama testleri fiyatları (Fortel Yumurtlama ovulasyon testi )

Yumurtlama testleri fiyatları (Fortel Yumurtlama ovulasyon testi )

Ovulasyon Testlerinden şimdi sizlere fortel ovülasyon yumurtlama testini tanıtacağız arkadaşlarım. İdrarda her zaman bulunan LH ( luteinleştirici hormon ) ' un ne zaman en üst düzeyde olduğunu ve ne zaman en üst düzeye ulaştığını ve bunun sonucunda olası yumurtlama günlerinin ne zaman olduğunu belirliyor bu test. Genellikle ovulasyon, pozitif testi takiben 24 48 saat sonra gerçekleşir....
  3. Fortel Ultra Hassas Gebelik Testi

Fortel Ultra Hassas Gebelik Testi

fortel gebelik testi kullanananlar, fortel hassas gebelik testi, fortel gebelik testi kullanıcı yorumları En erken hassas gebelik testi güvenilir markalarından biri olan fortel ultra hassas gebelik testi hakkın da merak ettiğiniz tüm bilgiler, kullanımı testin uygulanışı ve dana çok fazlası sizler için bu yazımız da... İdrarda döllenmeden hemen sonra artan HCG hormonunun, ilk 3-4 gün sonraki...
  4. oncomed gebelik testi kullananlar

oncomed gebelik testi kullananlar

selam adetimin üzerinden üç gün geçti oncomed diye bir gebelik testi yaptım sonuç pozitif çıktı acaba bu test kesin sonuç veriyormu aranızda benim gibi oncomed test alıp kullanan varsa yorumlarınızı bekliyorum şimdi hamilemiyim ben?
  5. gebelik testi

gebelik testi

Erkek arkadasim adetimin birinci gunu icime bosaldi ve ayni ay icinde bi kac kere daha geri cekilme yontemiyle birlikte olduk 3 gun geciktim test yaptim negatif cikti sizce hamile olabilirmiyim pişmanim :((

Sayfayı Paylaş