gebe
  1. gebelik testi

gebelik testi Forum Okuru

karbonatla gebelik testi yapan varmı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında gebelik testi tarafından paylaşıldı.

selam melekler karbonatla gebeliks testi olduğunu duydum ne kadar güvenilir kesin sonuç veriyormu aranızda karbonatla gebelik testi yapan varsa bana nasıl yapıldığını söyleyebilirmi

2. sensenun

sensenun Forum Okuru

Meraba ben yaptim 44 gündür regl olmadım ve hala regl değilim karbonat testi yaptim kabardi doktor a gittim kese yok görünmüyor bir kan testi yapalm dedi pazartesi sonucu alacam aslinda istemiyorum regl olmak istiyorum galiba olabilir bende hamis lik ve ne yapacagmi bilmiyorum yardm istiyorum

prenses 1989 bunu beğendi.
  3. p3www

p3www Forum Okuru

Bende yaptım köpurdu ama daha regl 10 gün var 2 çocuk 3 olursa kafayı yerim

4. evlat

evlat Forum Okuru

Hey allahim biz cocuga hasret bu bulmus istemiyor cok yazik

karbonatla gebelik testi yapan varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karbonatla Gebelik Testi

Karbonatla Gebelik Testi

karbonatla hamilelik testi karbonatla gebelik testi karbonat karbonat nasıl yapılır gebelik nasıl yapılır Karbonatla yapılan gebelik testi... İdrarınızla doldurduğunuz kaba karbonat dökülüyomuş eğer dibe çökerse negatif... Köpürürse pozitifmiş.... Arkadaşlar duydunuzmu böyle bişey... Yada uygulayan varmı??*..
  2. Karbonat ve limonla gebelik testi

Karbonat ve limonla gebelik testi

karbonatla gebelik testi limonla gebelik testi karbonatla nasıl yapılır limon limon nasıl yapılır Saçma demek yok amaaaaaaaaa :) Kızlar belki komik belki inanılmaz ama eskiler bunu uyguluyorlarmış, bir bardağa idrarı yapıp içine bir miktar karbonat atıp köpürürse hamile olduklarını anlıyorlarmış, yada limonun suyunu sıkıp tortuları dibe çökerse yine aynı şekilde hamile olduklarını...
  3. pilates yapan varmı

pilates yapan varmı

selam hanımlar pilatesin ne olduğunu biliyorsunuzdur bende vücudumu forma sokmak ve fazla kilolarımdan kurtulmak için pilates yapmayı düşünüyorum. Acaba aranızda pilates yaptıktan sonra bu konuda faydasını gören varmı eğer olumlu etkileri yoksa hiç boş yere alıp zamanımı ve paramı harcamim. Kullananlardan olumlu olumsuz yorumları bekliyorum.
  4. Kaş Ekimi Yapan Varmı?

Kaş Ekimi Yapan Varmı?

kaş ekimi nedir,kaş ekimi nasıl yapılır,kaş ekimi kimlere yapılır,kaş ekimi hakkında bilgiler Kaşlar insanların yüzünde oldukça önemli bir yere sahiptir. Kaşlar gözleri çevreler ve güzel bir kaş insanın çok hoş görünmesini sağlar. Kaşların şekli yüzün sert ifadesi varsa daha yumuşak hale getirir. Ancak kaşların olmaması veya çok az olması kişiyi sıkıntıya sokacaktır. Bu durum...
  5. Karbonat maskesi yapan varmı?

Karbonat maskesi yapan varmı?

Lise çağından beri cildinizde dönemsel veya sürekli çıkan sivilceleri durdurup izlerini yok ederken bir daha çıkmamasını sağlayabilir bunun yanı sıra da cildinizi pürüzsüz yapabilirsiniz. Bu işlemi hem çok ekonomik hem de çok pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Kullanıcı yorumları ve ne işe yarayıp nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsanız işte gerekli malzemeler, tarifi ve uygulanış şekli....

Sayfayı Paylaş