Karbonatla Gebelik Testi

Ben biraz önce yaptım karbonat altta kaldı çok çok az asitlenme oldu köpüren gibi değildi hiçbirşey anlamadim

Arkadaslar bn yeni uyuyeyim 3 aydır hamile kalmak istiyrm ama olmuyo karnimda şişlik görenler hamile saniyo ama daha reglime 3 gn var geceleri ve gunduzleri ateşleşmeler oluyo goguslerim büyüdü ve uclari esmerletsi sanki yanlardan da esmerlesiyomus gbi geliyo bu belirtileri yaşayıp hamile olan varmı lütfen cvp

Ben biraz önce yaptım karbonat altta kaldı çok çok az asitlenme oldu köpüren gibi değildi hiçbirşey anlamadim
Bende hamile olmadan denedim bendede aynısı oldu sonra çamaşır suyuyla denedim direk dibe çöktü sonra dayanamadm reglime daha 1 gn vardı test yaptm hamile cikti sonra inanamadım yine yaptm yine hamile cikti ve çok mutluyum allah herkeze nasip etsin :)

Ayy çok merak ediyorum gerçekten varmı diye bende yaptım biraz önce köpürdüü adetine 12 günüm var acaba kan testi yaptırsam cıkarmı ki kızlar yardım edin ya lütfenn 2 defa düşük yaptım en son gecen ay düşük yaptım sonra bir defa adet oldum inşallah olmam bu ay

Ayy çok merak ediyorum gerçekten varmı diye bende yaptım biraz önce köpürdüü adetine 12 günüm var acaba kan testi yaptırsam cıkarmı ki kızlar yardım edin ya lütfenn 2 defa düşük yaptım en son gecen ay düşük yaptım sonra bir defa adet oldum inşallah olmam bu ay
canım çooook erken yapmışsın daha adetine 12 gün var tutsa bile şuan kanda dahi görünmez en adetine 3-4 gün kala yap

Arkadaşlar nette çok gezindim eskiden karbonatla gebelik testi yapılıyormuş bugün denedim ve köpürdü biraz umutlandım ama fazla kaptirmamakta fayda var bir kaç gün geçsin test yapcam sonucu sizinle paylaşırım inşAllah
Allah inşAllah hepimize hayırlı evlatlar nasip eder

Geri