Evde bedavaya yapılan gebelik testleri

Regl gecikmesi yaşıyorum.
Bu sıralar çok gerginim evliliğe hazırlanıyorum hiç bir sekilde bir birlikteliğim olmadi nişanlimla testlerin yarısını yaptim ve pozitif çıktı ne yapmam gerekiyor veya hamilemiyim

ilişkiye girmediysen ne diye test yapıyorsun. her adet gecikmesi hamilelikle ilgili değil. testinin pozitif çıkması testin bozukluğundan kaynaklanır doktora gitsen iyi olur. büyük ihtimal düğün stresinden adetin gecikmiştir.

Ben dün yaptım çamaşır suyuyla yapılan testi ve benimki 2-3 cm kadar kabardı köpük oldu ve 3 katman oldu en altı şeffaf 2.katmanı bulanık ve 3.katmanı ise köpük oldu. Eşimde denedim ama eşiminki kabarmadı. Madem idrar eşiminkinde asit yok mu onun neden kabarmadı. Ben şimdş hamile miyim anlamadım bilen var mı? Çok istiyoruz bir bebeğimizin olmasını

ya niye böyle hayatı zorlaştırıyorsunuz test yapmak çokmu zor. eşin senden çok su içmiştir idrarı sulanmıştır. çamaşır suyuyla gebelik testi sadece eğlenme amaçlı bilimsel dayanağı yok.

Evde geleneksel yöntemlerele gebeliğin teşhisinin yapılması mümkün değildir. Çamaşır suyuyla , limonla, karbonatla , diş macunuyla şekerle yapılan testler sadece eğlence amaçlıdır. Adenizde gecikme varsa bilindik gebelik testlerinden yapmanız daha doğru olur. Eczanelerde idrardan yapılan gebelik testlerini uygulayarak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Tabi kesin sonuç için kanda bakılan gebelik testi HCG yaptırmanız en mantıklısı olucaktır.

Merhaba ,Öncelikle belirtelimki her mens gecikmesi gebelik kaynaklı değildir. Siz gecikmenizin 3. günü test yapmışsınız sonuç negatif. Geç döllenme gibi durumlarda test negatif çıkabilir . Emin olmak için testi tekrar yapın sonuca göre hekime görünün..

slm kızlar benim adetime 3 gün var evde karbonat testi yaptım baya bi köpürdü sizce hamilemiyim

Selam . Karbonat yapısı gereği zaten köpüren bir madde .Eşinizin idrarını da dökseniz yine köpürür. Çünkü idrar asitlidir. Ve tüketilen besinler idrarın asit oranını artırır. Bu yüzden bu tür şeylere itibar edip boş yere ümitlenmeyin. Mensinizde gecikme olursa gebelik testi yapın.

Vallahi bilmiyorum neden böyle ilginç ve asılsız şeylere başvuruyorsunuz. İdrar zaten yapısı itibari ile aitli karbonatla birleşince haliyle köpürür. Adım başı eczane var gidip test alıp yapın doğru sonucu alın kuşkularla yaşamayın.

Geri