Karbonat ve limonla gebelik testi

Testte silik çıkarsa hamileliğin yeni oldugu anlamına geliyordu araştırdım doktorundan öyle söyledi

Selam kızlar sizin bütün sorularınıza açıklık getirim evet karbonat idrardaki hormona göre kabarıyo ama sabah idrarıyla denenen bu formül gerçekten doğru bir sonuç veriyo benim kuzenim ebe ve ben ona başka öğrenme yöntemleri varmı diye sordum ve muhteşem bi yöntem daha öğrendim hatta denedim benim günüm 15 gün geçti hamilelik şüphesyle ona sordum oda parmağını vajinaya sok sonuna kadar eğer orda eline değen birşey varsa rahim yatağı aşağıdadır hamile olmazsın buda adet belirtisidir dedi ve baktım yatak aşağı inmişti ve dün hasta oldum :) ayrıca karbonatı da denedim hiç köpürmedi idrarı yapıyosun üzerine döküyosun direk dibe çöktü benimki

Az önce denedim karbonati köpürdü inanmak istiyorum Lütfen dua edin Allah isteyen herkese nasip etsin

Arkadaslar merhaba
Ben 2010 yılında hamile kalmak istiyordum. Beş ay boyu karbonat testi yaptım ve hiç bir zaman kopurmedi. Sonra bi gün Köpürdu ve ben hamileydim.
Şimdi yıl 2014 ben yine çocuk istiyorum. Bugün karbonat testi yaptım Köpürdu. O kadar heyecanlandım ki. Yine de böyle şeye güvenmemeli tabi

Kozlar bende denedim ama bardağın üzeri sanki yağlı gibi oldu ortası köhafif köpürür gibiydi acaba böyleöi olması lazım gebelik böylemi oluyodu

Nasil boyle sey yazabilirsiniz bilmeyen insan düşük yapar cenine zarar verir Allah korusun vajinaya parmak sokmak ne demek

Selam kızlar sizin bütün sorularınıza açıklık getirim evet karbonat idrardaki hormona göre kabarıyo ama sabah idrarıyla denenen bu formül gerçekten doğru bir sonuç veriyo benim kuzenim ebe ve ben ona başka öğrenme yöntemleri varmı diye sordum ve muhteşem bi yöntem daha öğrendim hatta denedim benim günüm 15 gün geçti hamilelik şüphesyle ona sordum oda parmağını vajinaya sok sonuna kadar eğer orda eline değen birşey varsa rahim yatağı aşağıdadır hamile olmazsın buda adet belirtisidir dedi ve baktım yatak aşağı inmişti ve dün hasta oldum :) ayrıca karbonatı da denedim hiç köpürmedi idrarı yapıyosun üzerine döküyosun direk dibe çöktü benimki

kızlar ben denedim ve köpürdü ama 3 gün önce test yaptım negatif çıktı şimdi ne yapacağımı bilmiyorum doğruluk payı ne onuda bilmiyorum :(

Geri