Karbonatla Gebelik Testi

Konu, 'Gebelik' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye

karbonatla hamilelik testi karbonatla gebelik testi karbonat karbonat nasıl yapılır gebelik nasıl yapılır Karbonatla yapılan gebelik testi...
    İdrarınızla doldurduğunuz kaba karbonat dökülüyomuş eğer dibe çökerse negatif...
    Köpürürse pozitifmiş....
    Arkadaşlar duydunuzmu böyle bişey...
    Yada uygulayan varmı??*..

2. sakinlink

sakinlink Yeni Üye

Cevap: Karbonatla Gebelik Testi
    valla hiç duymadım canım ya.sen bu bilgiyi nerden edindin

3. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye

bende yeni duydum gerceklik olasılıgı nedir bende tam bilmiyorum ve sizinle paylasmak istedim eger merak edenler varsa denesinler bi denemekte fayda var

4. efsun_55

efsun_55 Yeni Üye

kızlar aylar önce ben duymuştum ve denedim ilk başlarda çökme oluyodu.reglime yakın her denememde köpürme oluyodu.bende iyice ümitlenmiştim hamileyim diye ama regl oldum neyazıkki.
    gerçeklik olasılığı bence kocaman bir 0...
    keşke gerçek olsa gebelik testleri eczacıların elinde patlardı amaaa gerçek değil işteee

5. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye

Arkadaşlar başımdan gebelik gibi bir olay gecmedigi için ne yazıkki bende bilmiyorum o yüzden sadece denemenizi öneriyorum ,belki dogrudur belki degildir

6. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye

Bende deneyim bakayım ne olaacaaakk... merak ettim...

7. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye

Evet denemekte fayda var sonuçta hiç bişey kaybetmezsiniz denemekle
    belkide dogrudur

8. çiroz

çiroz Yeni Üye

arkdaşlar aranıza yeni katıldmm acil yardıma ihtiyacım var 3 aydr hamile klamak istiyorum am olmyoo malaseff adet olmama 4 gün var ama sadece mide bulntısı ve yorgunluk arada birde karnım ağrıyo ama hiçç akıntımm yokk acaba hamilemymmm bilmyrmm acil ceva istiyormm lütfenn

9. çiroz

çiroz Yeni Üye

hamilemiyimmm

arakadaşlar aranıza yeni katıld lütfenn yardmm edin

10. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye

cnm biraz sabret ya da kan testi yaptır çıkar onda

11. çilekk

çilekk Yeni Üye

çiroz nedir son durum merak ettim.. normalde en az 4-5 gün gecikme gerekio idrar testi için, ama kan testi hemen sonuç verir.

12. bahtsızım

bahtsızım Yeni Üye

sonuç daha belli deilmi

13. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

daha neler neler öğrencez =)))) aman bii hamile kalalımdaaaa =)
    test ala ala hal olduk

14. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye

ben pek doğru bulmuyorum

15. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

hic duymadim ama bence dogruluk olasili yok öyle olsa millet hep karbonata kosar

Karbonatla Gebelik Testi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

adet olup hamile olduğunu öğrenenler hamilelik testi yaptım negatif çıktı hamilelik testi negatif çıktı test gebelik yaptım Bugün bi yerde okudum,gebelik testi bazen yanlış çıkabiliyomuş.Hatta yazılan yorumlarda kadının biri test yapıyo negatif çıkıyo.Aradan 1 hafta geçince kan testi yapıyo hamişşşş.Diğer yorumlardan biri de şu ki;kadın 5 gün falan adet görüyo diğer ay bi bakıyo ki 2 aylık...
  2. Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim?

Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim Gebelik testi kesin sonuç mu Arkadaşlar merhaba gebelik testi yaptım ve negatif çıktı ama ben hamile olduğumu düşünüyorum. Sizce Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim? lütfen bilgi verin lütfen.
  3. Gebelik Testi Nedir? Ne Zaman Gebelik Testi Yapılır ?

hamilelik testi ne zaman yapılmalıdır,gebelik testi en erken ne zaman yapılır,hamilelik testi ne zaman yapılır,gebelik testi nasıl yapılır Hamilelik şüphesinde her anne adayı gebelik testi yaptırmayı aklından geçirir peki gebelik testi ne zaman ve nasıl yapılmalıdır. Hamilelik sonrası 4 günü geçmiş döllenmiş yumurta HCG adı verilen bir hormon salgılar.Bu HCG hormonuna insan koryon...
  4. karbonatla gebelik testi yapan varmı

selam melekler karbonatla gebeliks testi olduğunu duydum ne kadar güvenilir kesin sonuç veriyormu aranızda karbonatla gebelik testi yapan varsa bana nasıl yapıldığını söyleyebilirmi
  5. Hamilelik ilişkiden kaç gün sonra belli olur?

Gebeliğin gerçekleşmesi için belli bir zaman aralığı mevcuttur. Bu zaman aralığında yaşanan ilişki sonucu ancak hamilelik oluşabilmektedir. Âdetin birinci gününden diğer âdetin birinci gününe kadar geçen süreye siklus adı verilir. Bu süre genel olarak 28 gündür. Gebeliğin oluşabilmesi için kadının yumurtlamış olması gerekir ve bu yumurta dışarı atılmadan sperm ile karşılaşırsa ancak o zaman...
  6. Evde gebelik testi yanlış sonuç verebilir mi?

Her gebelik testinin kendine özgü özellikleri vardır ve uygulamalar farklılıklar gösterebilir. Bu sebeple eczaneden alınan gebelik testleri mutlaka kullanma talimatına göre kullanılması gerekir. İdrarda gebelik testleri genelde sabah alınan ilk idrar örneğinde ve orta idrar akımında yapılmalıdır. Yani bir miktar idrarı boşalttıktan sonra gelen idrardan testin alınması uygundur. Test için idrar...
  7. Adetliyken gebelik testi yapılırmı?

Öncelikle belirtelimki en erken ve doğru gebelik sonucunu beklenen menste en az 3 günlük bir gecikme söz konusu olunca alabilirsiniz.Her ne adar hassas testlerde çıkar densede geç döllenme gibi durumlarda testin bozuk olduğu göz önüne alındığında net sonucu alamazsınız.Ayrıca belirtelimki mens gecikmesi olmadan adete 1 hafta kala mide bulantısı baş dönmesi,yorgunluk gibi belirtileri olup acaba...
  8. Adet olmadan önce gebelik testi yapılır mı?

Gebelik, erkekten gelen sperm ile kadının yumurtasının döllenmesi olayıdır. İlk 8 hafta döllenen yumurtaya embriyo, sonrasında ise fetüs adı verilir. Embriyonun oluşması, rahime ilerlemesi ve test sonuçlarında çıkması ise belli süreçlere bağlıdır. Yani örneğin, yumurtlama gününüzde veya yakınlarında hamilelik ihtimali olan ilişkiye girdiniz o testin doğru sonuç vermesi için 15 gün kadar...
  9. Çatlatma İğnesinden Sonra Gebelik Testi Ne Zaman Yapılmalı?

Çocuk sahibi olmak isteyenlere bazı durumlarda çeşitli tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Yumurta büyütme tedavisi uygulanan kadınlara yumurta çatlatma iğnesi yapılır. Çatlatma iğnesi ne işe yarar? Tüp Bebek Çatlatma ??nesiKısırlık (infertilite) tedavisi gören hastaların bazılarına uygulanan ilaçlardan birisidir. Yumurta oluşturmak ve yumurtayı (folikülü) büyütmek ilaçlar kullanılır. Bu...
  10. HCG kanda gebelik testi hakkında tüm bilgiler

Tüm gebelik testlerinde esas artan bu gebelik hormonunun ölçümüne dayanır. Gebelik hormonu önce kanda yükselmeye başlar, belli bir eşik değeri geçtikten sonra idrar ile atılmaya başlar. Böylece idrarda gebelik testi pozitif çıkar. İdrardan bakılan gebelik testinin pozitif çıkabilmesi için bu eşik değeri aşmalıdır. Bu nedenle henüz idrarda gebelik testinin negatif olduğu dönemlerde gebelik...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. karbonatla gebelik testi

,
  2. karbonatla hamilelik testi

,
  3. karbonatla gebelik testi nasıl yapılır

,
  4. karbonatla gebelik testi nasıl yapılır video,
  5. karbonat testi,
  6. karbonatla hamilelik testi nasıl yapılır,
  7. karbonat ile hamilelik testi,