gebe
  1. yadigar zeynep

yadigar zeynep Forum Okuru

hassas gebelik testi

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında yadigar zeynep tarafından paylaşıldı.

selam günüm geçti evde test yaptım çıkmadı bir arkadaşım bana hassas gebelik testinden bahsetti aranızda bu testi yaptıran varmı kesin sonuç veriyormu acaba

hassas gebelik testi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik testi

Gebelik testi

Gebelik testi Embryo transferinden 12 gün sonra hasta gebelik testi için yeniden kliniğe çağırılır. Burada ilk önce idrarda daha sonra ise kanda gebelik testi (beta-hCG) yapılır. Kanda yapılan testin sonucuna göre gebelik olup olmadığına karar verilir. Test pozitif olanlar 2 gün sonra yeniden kanda gebelik testi için çağırılır. İki testin sonuçları arasındaki...
  2. gebelik testi

gebelik testi

beninm regli olmama 7 gün var. çok merak ediyorumm beklemek istemiyom...
  3. Fortel Ultra Hassas Gebelik Testi

Fortel Ultra Hassas Gebelik Testi

fortel gebelik testi kullanananlar, fortel hassas gebelik testi, fortel gebelik testi kullanıcı yorumları En erken hassas gebelik testi güvenilir markalarından biri olan fortel ultra hassas gebelik testi hakkın da merak ettiğiniz tüm bilgiler, kullanımı testin uygulanışı ve dana çok fazlası sizler için bu yazımız da... İdrarda döllenmeden hemen sonra artan HCG hormonunun, ilk 3-4 gün sonraki...
  4. gebelik testi silik çıkanlar

gebelik testi silik çıkanlar

selam adetim 2 gün gecikince bende gebelik testi yaptım ama ikinci çizgi oldukça silik çıktı çok hafif belli belirsiz bir çizgi çıktı aranızda benim gibi testinde ikinci çizgiyi silik görenler sizde sonuç ne çıktı silik çizgi hamilelik olabilirmi acaba
  5. gebelik testi

gebelik testi

Erkek arkadasim adetimin birinci gunu icime bosaldi ve ayni ay icinde bi kac kere daha geri cekilme yontemiyle birlikte olduk 3 gun geciktim test yaptim negatif cikti sizce hamile olabilirmiyim pişmanim :((

Sayfayı Paylaş