gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Önemli Göllerin İsimleri nelerdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar ben bir konuda merak duyuyorum acaba ülkemizde ve dünyada ki Önemli Göllerin İsimleri nelerdir bu konuda bilgisi olan bana yazarsa sevinirim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

En Önemli Göller Hangileridir
    Önemli Göllerin Adları

Dünyadaki en önemli göller büyüklüklerine göre aşağıda listelenmiştir.

Hazar Gölü veya Hazar Denizi (Asya) - 371.000 km²
    Superior Gölü (Kuzey Amerika) - 83.000 km²
    Victoria Gölü (Afrika) - 68.800 km²
    Huron Gölü (Kuzey Amerika) - 60.000 km²
    Michigan Gölü (Kuzey Amerika) - 58.020 km²
    Aral Gölü (Asya) - 28.687 km²
    Tanganika Gölü (Afrika) - 32.900 km²
    Baykal Gölü (Asya) - 30.500 km²
    Büyük Ayı Gölü (Kuzey Amerika) - 31.790 km²
    Aral Gölü (Kazakistan, özbekistan) - 28.687 km²

Önemli Göllerin İsimleri nelerdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İsimleri Unutanlara önemli bilgiler!!

İsimleri Unutanlara önemli bilgiler!!

Tanıştığınız insanın ismini unutmak ve hatırlamamak zor olsa gerek.Bazen benimde çok eski arkadaşları unuttuğum oluyor.Bu bilgiler işe yarayacağa benziyor. 1) ZİHİNSEL HAZIRLIK İsimleri sürekli olarak unuttuklarını söyleyen kişilere, tanıştıkları insanların isimlerini hafızalarına almak gibi bir hedeflerinin olup olmadığı sorulduğunda, genellikle böyle bir hedeflerinin olmadığını...
  2. Önemli Piyanistlerin İsimleri nelerdir?

Önemli Piyanistlerin İsimleri nelerdir?

Merhaba arkadaşlar sizlere bir sorum olacak dünya da ve bizim ülkemizde ki Önemli Piyanistlerin İsimleri neler eğer biliyorsanız lütfen bana Önemli Piyanistlerin İsimlerini yazın.
  3. Önemli Resmi Kurumlar neler isimlerini yazın

Önemli Resmi Kurumlar neler isimlerini yazın

Ülkemizde ki önemli resmi kurumlar hangileri diye bir merak sardım ve sorumun cevabı için yine size geldim hanımlar. Acaba Önemli Resmi Kurumların isimleri nelerdir yazar mısınız?
  4. Önemli Tarikatlar hangileri isimlerini yazın

Önemli Tarikatlar hangileri isimlerini yazın

Merhaba ben ülkemizde ki Önemli Tarikatların isimlerini merak ediyorum aranızda Türkiye de ki Önemli Tarikatlar hangileridir bilen varsa bana isimlerini ya da hakkında bilgileri not düşerse sevinirim:)
  5. En Önemli Üniversiteler Hangileri Önemli Üniversitelerin isimleri

En Önemli Üniversiteler Hangileri Önemli Üniversitelerin isimleri

Önemli Üniversitelerin İsmi En Önemli Üniversiteler Daha önce siz sevgili melek'lerimiz ve bizi ziyaret eden misafirlerimiz ile üniversitede doğru tercih yapmak için gerekli bilgi ve öneriler sunmuştuk. Şimdi de önemli üniversiteler ve isimleri hakkında merak edilen bir konuya değiniyor ve en önemli üniversiteler hangileri bu yazımızda hepbirlikte öğreniyoruz. Beykent Üniversitesi...

Sayfayı Paylaş