gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Onur Kırış Leyla Şarkı Sözleri istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar hepinize keyif dolu bir pazar günü diliyorum ne de olsa ramazan ayından önce ki son pazar günü kıymetini bilelim:) Ayrıca bir de Onur Kırış Leyla Şarkı Sözlerini rica ediyorum sizden:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Onur Kırış Leyla Şarkı Sözleri istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. leyla ile mecnun dizisinin "yalan" şarkı sözleri

leyla ile mecnun dizisinin "yalan" şarkı sözleri

leyla ile mecnun, dizisi, finali, bitişi, şarkı sözleri, aradığınız herşey burda meleklerim... trt1'in sevilen dizilerinden leyla ile mecnunun finalinde çalan yalan şarkısının sözleri burda meleklerim. YALAN Düşerken duramazsın Susarken anlatamazsın Belkide ne bileyim ben Uzaksan duyamazsın Bıraksan bulamazsın Nerdeyim bilmiyorum benYalan, ne diyorsam, ne duyduysam hep yalan Yalan, kim ne...
  2. leyla ile mecnun yavuz yeniden şarkı sözü

leyla ile mecnun yavuz yeniden şarkı sözü

Leyla ile mecnun disizinde bir şarkı vardı kızlar yeniden isimli bu şarkının sözlerini bulmam mümkün mü teşekkürler.
  3. Onur Koç Farklı Bedenlerde Şarkı Sözü istiyorum

Onur Koç Farklı Bedenlerde Şarkı Sözü istiyorum

Merhaba arkadaşlar benim sizden mümkünse bir ricam olacak bana acaba Onur Koç Farklı Bedenlerde Şarkı Sözlerini yazar mısınız lütfen:S
  4. Onur Koç'tan Farklı Bedenlerde Şarkısının Sözleri

Onur Koç'tan Farklı Bedenlerde Şarkısının Sözleri

Onur Koç Farklı Bedenlerde Sözleri Onur Koç Farklı Bedenlerde şarkısı sözü Henüz 19 yaşında olan şarkıcı Onur Koç 'un seslendirdiği bir parçayla karşınızdayız melekler. İşte Onur Koç Farklı Bedenlerde şarkısı sözü burada... :) Kaç yıl oldu? Gidişin yani Bir söz verip gitseydin bari Bir çocuk gibi bırakırken elimi Düşünmen gerekirdi, ağlayıp 'Gitme' dememi Yıllar geçti gidişinden bir...
  5. Onur Kırış'ın Seslendirdiği Leyla Şarkısının Sözleri

Onur Kırış'ın Seslendirdiği Leyla Şarkısının Sözleri

Onur Kırış Leyla Şarkı Sözü Onur Kırış Leyla Şarkısı Sevgili melekler, Türk popunun en başarılı isimlerinden Yıldız Tilbe 'nin söz ve müziğini yaptığı genç şarkıcı Onur Kırış Leyla Şarkı Sözü ile karşınızdayız :) O bakışı o gülüşü tam prenses Güneşe soyunduğunu gördüm öldüm Denizi utandırdı mavi gözlüm Kumların öptüğü tenini kıskandım Çekip gideyim dedim bağlandım Adamı ahmağa çevirir...

Sayfayı Paylaş