orhan velinin anlatamıyorum şiirinde yaygın olarak yer alan zihniyet nedir | Melekler Mekanı FORUM - 29 Eylül 2016

orhan velinin anlatamıyorum şiirinde yaygın olarak yer alan zihniyet nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Orhan velinin anlatamıyorum isimli şiirini bilmiyorum biliyormusunuz kızlar. Bu şiirde yaygın olarak yer alan zihniyetin ne olduğunu araştırıyorum bilgisi olan var mı ?

orhan velinin anlatamıyorum şiirinde yaygın olarak yer alan zihniyet nedir konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Nutukta yer alan Haritalar...

nutukta yer alan konular nutuktaki kişiler nutuktaki konular nutukta önemli yerler yer alan konu başlıkları 14/05/1919'da Osmanlı Ordusunun Konumu Sevr Antlaşmasına göre Osmanlı İmparatorluğunun Parçalanması İnönü muharebelerinde iki tarafın durumu.
  2. Yeşilçam’da yer alan müzisyenler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. orhan veli kanık anlatamıyorum şiiri

orhan veli kanık anlatamıyorum şiirini paylaşırmısınız lütfen aahh ne şiirdi o aaaaaah :D:D
  4. Kur'an'da yer alan büyük günahlar nelerdir?

Sevgili arkadaşlar, sizden ricam bu sayfaya Kur'an'da bulunan büyük günahları yazmanız. Kimbilir, bilmeyen biri okur da bir faydamız olur bari :)
  5. antibiyotik yerine çocuğunuza evde tedavi olarak ne yapıyorsunuz?

Merhaa sevgili anneler. Ben mümkün mertebe çocuğuna ilaç vermeyenlerdenim, bu durumdan hiç hoşlanmıyorum.Hastalandığında antibiyotik yerine siz çocuklarınıza ne veriyorsunuz ? Antibiyotiğe alternatifiniz evde ne oluyor ?

Sayfayı Paylaş