Orkide'nin Sor Öğren Servisi

Ayyy alemsiniz kızlar yaa:D:DBenimde aklımda bir soru var bize bebek nasıl yapılır anlat orkidecim yanii nasıl hamiş kalabiliriz:DBenim birincisi kazara oldu da:D:Dbizi aydınlat orkidee:D:D

köşen hayırlı olsun canım lililliilimmmmmmmm..bende bir genç kız olarak bi sürü sorum olacak engin tecrübelerine dayanarak:D.......TEKRAR HAYIRLI OLSUN KÖŞEN CANİKOM

sepette-orkideler.jpg

ablaaaaa benim de bi sorum olacak müsadenle,şimdi ben netten bi resim buldum da çok dikkatimi çekti hahaha neden acaba erkekler evlenince değişiyorlar,bizzat ben evlenmeye korkuyorum,biliyosun ki adaylar dizili kapıda bekliyolar elemeleri,neye göre elemeliyim sence hahaha işte kafama takılan resim:D:D:D
2vs0r4n.jpg

anammmmmmmmmmmmmmmmmmm bi kayboldum burayı ne hale getirmişiniz delüler ayrıcada tesüf ederim yani ben akşlı başında sorular beklerken sizin yaptığınıza bak :seker::seker: hayal buranın içeriği anlaiılmadı belli hep cinsel amaçlı konular oluy yaw ben derdini anlat paylaşalım bi çözüm bulalım olcekti yaw hahahahahhaa beni sapuk ettiniz yani :seker::haha:

birdeeeeeeeeeeeeeeeeee bana nasıl korunduğumu sormuşunuz demeyecem çatlayın hahahahahahahaha süper korunuyom ben salşdım çayıra mevlam kayıra hahahahahahahahaha :haha:

Geri