gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

oruçlu iken kan vermek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

oruçluyken kan verilirmi arkadaşlar, ben bu gün kan verdim ve oruçtumda. acaba oruçluyken kan verilirmi orucu bozarmı, acaba benim orucum bozuldu mu? bu konuda acil cevap verirseniz çok sevinirim. şimdiden tşkler meleklere:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

oruçlu iken kan vermek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. oruçlu iken uyumak

oruçlu iken uyumak

oruçlu iken uyumak orucluyken uyumak arkadaşlar ya biliyorsunuz, bu sene oruç yaza geldi ee yaz günleri hem çok sıcak hemde çok uzun. acaba oruçlu iken uyunur mu ki uyusamda günler çabuk geçse hemen iftar olsa, karnım doysa :)
  2. Oruçluyken Kan Vermek Orucu Bozar mı?

Oruçluyken Kan Vermek Orucu Bozar mı?

kan vermek orucu bozar mı kan verme orucu bozar mı aldırmak oruçluyken kan vermek, orucu bozar mı, mekruh mu, sevabı azalır mı, doğru mu, ile ilgili bilgiler burada melekler Ramazanda sıklıkla sorulan soruların başında oruçluyken kan verilip verilmeyeceği vardır.Bir bilenden cevap aldık ve sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Samsun Kızılay Kan Merkezi Müdürü Dr. İhsan Aytaçoğlu,...
  3. Oruçlu iken yıkanılır mı

Oruçlu iken yıkanılır mı

Oruçluyken yıkanmak orucu bozar mı, tam boy apdesti almaktan bahsetmiyorum meleklerim sadece yıkanmaktan bahsediyorum. Konu hakkında bilgi lütfen.
  4. Oruçlu iken iğne yaptırmak

Oruçlu iken iğne yaptırmak

oruçluyken iğne yaptırmak, orucu bozarmı, hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler burada arkadaşlar Oruçlu iken orucu bozar mı bozma mı gibi soruların başında iğne yaptırmata geliyor Melek'lerim. Peki oruçlu iken iğne yaptırmak prucu bozar mı? Eskiden iğne vurmak diye bir şey olmadığı için bu konuda âyet, hadis ve eski müctehid sözü yoktur. İnsan vücuduna veya kafasına batan, böylece...
  5. Oruçlu İken Saç Boyanırmı?

Oruçlu İken Saç Boyanırmı?

orucu bozan şeyler orucu bozmayan şeyler saç boyatmak orucu bozarmı Ramazan ayın da oruç tutan kişilerin kafasını kurcalayan sorulardan biri olan oruçlu iken saç boyanırmı, oruçlu saçı boyatmak orucu bozarmı sorusuna yanıt olarak sizlere gereken bilgileri paylaşıyoruz. Kişinin bilerek yiyip içmesi, Orucu bozup kaza ve kefareti gerektiren şeyler.Oruçlu olduğunu bilerek yemek ve içmek.Oruçlu...

Sayfayı Paylaş