Osmanlı yüzükleri

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında ÇűЯűк V¡Şηε tarafından paylaşıldı.

1. osmanlı yüzük osmanli yuzuk osmanlı yüzüğü yüzükleri osmanli yuzukleri Tarihi seven melekler için osmanlı yüzükleri umarım beğenirsiniz...:)

[​IMG] [​IMG]

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye

ayy bnde istiyorum bunlardan sevgilime bi tane yaa...alıp göndersem mi acaba
    emeğine sağlık cnm

3. laetitia

laetitia Yeni Üye

çok güzelde biz kullanamayız heralde

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye

Yok canım kullanamayız biz:)

Osmanlı yüzükleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Nisan Yüzükleri....

en güzel nişan yüzükleri nişan yüzükleri nisan yuzukleri nisan uzukleri erkek [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
  2. Osmanlı Yüzükleri

tüm resimler tek karede gif halinde alıntı
  3. Burçların yüzükleri

KOÇ BOĞA İKİZLER YENGEÇ ASLAN BAŞAK TERAZİ AKREP YAY OĞLAK KOVA BALIK
  4. Osmanlı Dönemine ait Osmanlı Tabloları

osmanlı kadınları tabloları osmanlı kadın tabloları dönemi dönemine ait tablolar Bir başkaydı osmanlı dönemi, 600 yıl dünyaya hükümdarlık yapan osmanlı imparatorluğunun adına ve şanına yakışır tablolar var arkadaşlarım sizlerle paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz. :D Martinus Rorbye, “Tophane’deki Kılıç Ali Paşa Camisi’nin Önündeki Arzuhalci” Fausto Zonaro, "Dolmabahçe Sarayı...
  5. Unutma Sakın Yüzükleri

sakın unutma yüzükleri Meleklerim eminim bir çoğumuz yapmışsızdır... Hani bazı şeyleri unutmamamız için parmağımıza ip bağlardık ya. Artık o iplere gerek kalmadı. Çünkü tasarım dünyası bu işe de el attı. Ve karşınıza bu yüzükleri çıkardı. Ben birşey unutmam diyorsanız bile bu yüzükleri şık tasarımları için takabilirsiniz... İşte sakın unutma yüzükleri :tik:
  6. evlilik yüzükleri.....

gümüş nişan yüzükleri evlilik yüzükleri evlilik yuzukleri ve fiyatları [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
  7. Swaroski yüzükleri

Melişlerim bayılırım taşlı yüzüklere bunlara bayıldım:)siz de beğendiniz mi?
  8. Değiştirdik yüzükleri

Yüzüklere değişik ve güzel bir hava katılmış ,oldukçada güzel ve şık olmuş doğrusu kızlar.:tik:
  9. Gümüş söz yüzükleri

kalın gümüş söz yüzükleri gümüş kalın söz yüzükleri Takılarda eğer gümüşü tercih ediyorsanız ve bu tercihinizi hayatınızı paylaşacağınız kişiylede paylaşıyorsanız işte sizler için birbirinden şık ve güzel gümüş söz yüzükleri=)
  10. söz yüzükleri önerileri

yakında sözleniyorum söz yüzüğü olarak ne önerirsiniz bana farklı model söz yüzükleri tavsiyesinde bulunurmusunuz

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. osmanlı yüzükleri