gebe
  1. cücük

cücük Forum Okuru

Otojenik Eğitimi kimler ögrene bilir?

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında cücük tarafından paylaşıldı.

otojenik egitim, otojenik, Otojenik Eğitimi kimler ögrene bilir?

Otojenik Eğitimi rahatlamayı arayan ve bilinci yerinde olan herkes öğrenebilir. Belli bir konsantrasyon kabiliyetinin olması öğrenim acısından yararlıdır. Çocuklar aileleri ile birlikte 5 yaşından; tek başına olarak 8 yaşından itibaren bu eğitimi alabilirler. Eğer kalp rahatsızlığınız, astım, epilepsi veya başka bir rahatsızlığınız varsa bunu kurs eğitmenine birdirmeniz yararınıza olur.

Otojenik Eğitimi kimler ögrene bilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Coşkun Sabah - Kim Bilir Sevgiye Aşka

Coşkun Sabah - Kim Bilir Sevgiye Aşka

Bana mutluluk verecek Yeni bir aşk arıyorum Yıllar var ki ben onu Hasretle bekliyorum Kimbilir sevgiye aşka Belki sende hasretsin Uzat ki elini bana Bu özlem burda bitsin Aşkımızın şarkısını Söyleyelim nedersin Gel gel gel bana Gül gül gül bana Güzelliği sende bulsam Mutluluğu sende tatsam Yıllanan bu hasreti Artık kalbimeden atsam
  2. Kim bilir benden sonra,

Kim bilir benden sonra,

hatam belki kalbi oyuncak sanmam aşkta salıncak gibi sallanmam o kadar cahilim ki hayalini bile kurmam imkansız sevginin sevgilim bugün bana aşk nedir diye sorsan tek anlamı geceler boyu ağlamam üstüm başım sevda içinde yakalandım bitap biçimde ellerimde "kadife kelepçe" veda değil mi bu? yolun sonu uçurumlar kolay değil ki bu dolunca gözlere yaşlar zaman gelince nafile...
  3. Göksel - Kim Bilir

Göksel - Kim Bilir

Kim bilir bu gidisin donusu olacak mi, Ah nasil yollarina bakacagim kim bilir.. Ufkumda batan gunes bu sabah dogacak mi, Kalben ne kadar dertli olacagim, kim bilir.. Kim bilir, kim bilir, kim bilir, kim bilir.. Beklemeye tahammul gosterecek mi gonlum, Ne malum uzun mudur sensiz gececek omrum Belki de basucumda arzu ettigim Hangi yakin zamanda olecegim kim bilir.. Kim bilir, kim bilir,...
  4. Seni Kim Ben Kadar Bilir Ki Sevgili ..

Seni Kim Ben Kadar Bilir Ki Sevgili ..

Aşk eskir mi meleklerim ?Gerçekten olabilir mi böyl bir şey.Aşk somut bi varlık mıdır ki eskisin miladı dolsun. Ya eskiden büyük bir aşk beslediğiniz birine karşı kalbinizde düşmanlık tohumları filizlenebilir mi?Ben inanmıyorum kesinlikle inanmıyorum, ihtimal dahi vermiyorum böyle bir şeye.Bir insanı ya seversiniz ya da ondan nefret edersiniz.Eğer bir insana gerçek anlamda aşıksanız ne olursa...
  5. Atv "Kim Bilir" Yarışması Başvuru Formu

Atv "Kim Bilir" Yarışması Başvuru Formu

atv kim bilir yarışması, kim bilir yarışması, kim bilir yarışma başvuru formu Sevgili melekler, Atv kanalında yepyeni bir yarışma başlıyor. Çok yakında ön elemeleri başlayacak olan yarışmaya katılmak istiyorsanız, bazı şehirlerde yapılacak olan ön elemelere mutlaka katılın. İşte yarışmayla ilgili diğer bilgilerin yer aldığı tanıtım fragmanı... KİM BİLİR YARIŞMASI BAŞVURULARI İÇİN LÜTFEN...

Sayfayı Paylaş