gebe
  1. cücük

cücük Forum Okuru

Otojenik egitimle ne elde edilir?

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında cücük tarafından paylaşıldı.

otojenik egitimle ne elde edilir, Otojenik egitim Otojenik egitimle ne elde edilir?

Otojenik Eğitim desteğiyle; iş ve aile problemleri, sınav, iş görüşmesi, toplantı, özel bir sunum ve benzeri stresli durumlar öncesinde, sinir bozuklukları ve psikolojik rahatsızlıklarda iç huzur ve rahatlama/gevşeme elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra istek dışı oluşan düzenli uyuyamama, yüksek veya düşük tansiyon, çeşitli ağrılar, egzama, astım gibi birçok fiziksel rahatsızlıkları yenmede olumlu yönde etkilidir. Bu rahatlamayla konsantrasyonunuzu ve algılama gücünüzünü arttırıp; ruhsal/düşünsel, bedensel ve sanatsal yeteneklerinizi yükseltebilirsiniz.

Otojenik Eğitim bir ilk yardım tedavisi değildir. Öğrenilmesi ve kişinin kendisinde belirgin bir değişimin oluşması bir kaç haftayı bulur. Bu öğretiyi strese dayalı rahatsızlıklara karşı önleyici bir yöntem olarak görebilirsiniz.

Otojenik egitimle ne elde edilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Egitim..

Egitim..

Hayata yeni bir yön vermek gerektiğine işaret eder. Uyarı niteliği taşır
  2. Yurtdışında bankadan elde edilen faizin ne kadarı beyan edilir?

Yurtdışında bankadan elde edilen faizin ne kadarı beyan edilir?

Türkiye de ikamet eden birinin, yabancı ülkedeki bankadan elde ettiği 200, 300 dolar gibi düşük tutardaki banka faizini Türkiye’de beyan edilmesi gerekiyor mu? Cevap: Yurtdışında herhangi bir bankadan(yabancı veya Türk bankasından) mevduat faiz geliri elde eden, Türkiye’de yerleşik gerçek kişi(Ahmet, Mehmet gibi), bu gelirini Türkiye’de beyan etmek zorundadır. Türkiye’de beyan edilecek olan...
  3. renkler nasıl elde edilir

renkler nasıl elde edilir

renkler nasıl elde edilir renkler nasıl olur Evet Melek'ler, bu yazımızda renklerin nasıl oluştuğuna dair bilgiler paylaşıyor ve renkler nasıl elde edilir diyen bütün meraklı soru işaretlerini bir nebzede olsa cevaplıyoruz. İngiliz fizikçi Isaac Newton (1642 - 1727) 1670′de güneş ışığını elmas bir prizmadan geçirerek, renkleri ayırmayı başarmıştır. Bir odayı kararttıktan sonra güneş...
  4. Otojenik egitim nedir?

Otojenik egitim nedir?

Otojenik egitim nedir? otojenik egitim Meleklerim benim stressden dolayi kasslarim asiri derecede sertlesmidi, öyleki artik agrisiz günüm kalmamisti. Doktorumun tavsiye üzerine Otohenik egitim denilen tedaviyi uyguladin. Inan mayacaksiniz ama agri ile basladigim uygulamada ilk deneyimimde agrisiz kalktim. Bu yüzden sizinle bunu paylasmak istedim. Insallah sizde faydasini görürsünüz.......
  5. Aşı Nedir ve Nasıl Elde Edilir?

Aşı Nedir ve Nasıl Elde Edilir?

bu konu aşının nasıl elde edildiğine dair genel bilgilere yer vermektedir. Hastalıklardan korunmak adına yada hastalığı daha hafif bir şekil de geçirmek için yapılan aşıların nasıl elde edildiğini merak edenler için aşı nedir ve nasıl elde edilir konusun da genel bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Aşılar Aşılamanın temelindeki ilke,bakteri ve virüs gibi enfeksiyon etkenlerini yada çeşitli...

Sayfayı Paylaş