gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Oussama Assaidi Hangi Takımdan Geldi acaba

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar öncelikle selam hepinize keyifli sağlıklı bol neşeli bir gün diliyorum ve acaba Oussama Assaidi Hangi Takımdan Geldi bu konuda bilgisi olan var mı diye soruyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Oussama Assaidi'nin Geldiği Takım

Galatasaray'ın yeni transferi Oussama Assaidi Heerenveen takımından geldi. Galatasaray’ın, Faslı futbolcunun bonservisi içinse Hollanda kulübüne 4 milyon Euro ödeyeceği ifade edildi.

Oussama Assaidi Hangi Takımdan Geldi acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi Takımı Tutuyorsunuz?

Hangi Takımı Tutuyorsunuz?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Hangi ünlü hangi takımı tutuyor?

Hangi ünlü hangi takımı tutuyor?

Hangi ünlü hangi takımı tutuyor? Hangi sanatçı hangi takımı tutuyor? Bir misafirimiz merak etmiş ve bize sormuş "acaba bu ünlüler hangi takımı tutuyor?" diye bu soru üzerine elbette ki biz de meraklandık ve bu konuda bir araştırma yaptık. İşte size hangi ünlü hangi takımı tutuyor öğrenin Melek'ler; İşte sanat dünyasının ünlü isimlerinin tuttuğu takımlar.. Özcan Deniz Tuttuğu...
  3. Acaba Suçlu Parfümler Hangileri?

Acaba Suçlu Parfümler Hangileri?

Merhaba kızlar bazı parfümlerin içinde katkı maddesi varmış duyduğum kadarıyla ama hepsinin içinde yokmuş katkı maddesi peki o suçlu dediğimiz parfümler hangileri biliyor musunuz acaba?
  4. Hangi Ünlüler Urfalı acaba

Hangi Ünlüler Urfalı acaba

Selam arkadaşlar Urfa'dan bilemem kaç derece yüksek olan bunaltıcı bir sıcak günden sizlere soruyorum Hangi Ünlüler Urfalı biliyor musunuz:)
  5. Hoş geldim mi acaba? :)

Hoş geldim mi acaba? :)

Merhaba Bayanlar, Ben Senem.. İstanbul' da yaşıyorum.. Ev hanımıyım.. Eğlenceli, öğretici bir forum olduğunu düşündüğüm için üye oldum.. Umarım güzel vakit geçiririz..

Sayfayı Paylaş