gebe
  1. canımın parçası

canımın parçası Forum Okuru

ovulasyon testi kullanan varmı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında canımın parçası tarafından paylaşıldı.

selam melekler ovulasyon testi kullanan varsa aranızda testin nasıl yapıldığını bana tarif edebilirmi bende hamile kalmak istiyorum sanırım bu testi düzenli yaptığınızda hamile kalma şansı oluyormuş ovulasyon testi kullananların yorumlarını bekliyorum

ovulasyon testi kullanan varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ovulasyon testi kullananlar

ovulasyon testi kullananlar

ovulasyon testleri medismart ovulasyon testi testi kullananlar ile hamile kalanlar kızlar ovulasyon testi kullanıp hamile kalanlar
  2. ovulasyon testi kullanan varmıı

ovulasyon testi kullanan varmıı

yumurtlama testi ovulasyon testi kullananlar yumurtlama kullananlar ben almayı düşünüyorum ovulasyon testi ..kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi acaba?????
  3. DİGİTAL OVULASYON TESTİ CLEARBLUE

DİGİTAL OVULASYON TESTİ CLEARBLUE

Arkadaşlar Clearblue digital testlerıne Takmış durumdayım bu ara hepsını tek tek deniyorum ben birşey anlayamadım ıkı tane ovu testı aldım dun aksam ıkısınıde yaptım aynı anda (bozukmu degılmı dıye bakmak ıstedım) sonuç buyurun .. resımde goruldugu üzere aynı anda yaptığım Testlerden bırısınde gülen yüz cıktı dıgerınde çıkmadı.. ben tabı halıylen gülen yüze kanarak dun gece ve bu sabah...
  4. Laboquick Ovulasyon Testi Kullanımı

Laboquick Ovulasyon Testi Kullanımı

Laboquick Ovulasyon Testleri, Luteinik hormonu (LH) analizinin idrarda tür bazında tespit edilmesine yönelik immünokromatografik tabanlı tek kademeli ve hızlı bir testtir. Luteinik hormonu (LH) insan idrarında her daim bulunmaktadır. LH bayanlarda her ay ve hamile kalmaya en uygun günden hemen öncesinde önemli ölçüde artış gösterir ve bu durum yaygın olarak Luteinik hormon dalgalanması olarak...
  5. adet, yumurtlama, ovulasyon testi

adet, yumurtlama, ovulasyon testi

Merhaba kızlar, bende artık Allahtan çocuk isteyenlerdenim ve inşallah tüm isteyenlere nasip eder. bu zamana kadar hiç kendimi takip etmemiştim. adetim biter bitmez çalışmaya başladık. 1 gün ara ile. neyse ovulasyon testi aldım p... marka. sürekli çift çizgi fakat renkleri ikisinin aynı koyulukta değil. baktım olacak gibi değil. :oops:10 gün yaptım testi adet biter bitmez hep aynı. son adet...

Sayfayı Paylaş