gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Özcan Deniz'den Bi' Düşün Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Özcan Deniz Bi' Düşün Şarkı Sözleri Özcan Deniz Bi' Düşün şarkısı sözü

Son albümü Bi' Düşün ile hayranlarıyla buluşmak için gün sayan Özcan Deniz Bi Düşün şarkı sözleri sizlerle paylaşıyoruz melekler :)

Söz & Müzik: Özcan Deniz

Bir insanın üstüne, bu kadar gelinmez ki
    Nedir bu sendeki ‘’bir şey olmaz’’ duygusu
    Uzaktan öyle mi görünüyorum gerçekten
    Yanmaz bunun canı insan değil bu

Benim de yaralanınca, yanan bir canım var
    Ayrılık yaşayınca, akan gözyaşım var
    Benim de özlemek gibi, duygularım mevcut
    Kalbi kırılınca, küsen bir yanım var

Bi düşün, bi düşün, bütün bunları
    Belki de, bulursun, doğru olanı
    Bi düşün, bi düşün, bütün bunları
    Belki de, bulursun, doğru olanı

Bu önyargılarınla, boğuşup duruyorsun
    Neler kaçırdığını düşünmüyorsun
    Zalimliğin bir tek, bana mı gerçekten
    Beni kaybetmekle ne kazanıyorsun

Benim de yaralanınca, yanan bir canım var
    Ayrılık yaşayınca, akan gözyaşım var
    Benim de özlemek gibi, duygularım mevcut
    Kalbi kırılınca küsen bir yanım var

Özcan Deniz'den Bi' Düşün Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özcan Deniz Bi' Düşün Şarkı Sözü istiyorum

Özcan Deniz Bi' Düşün Şarkı Sözü istiyorum

Selam kızlar sizden bir ricam oalcak acaba bana mümkünse Özcan Deniz Bi' Düşün Şarkı Sözü biliyorsanız Özcan Deniz Bi' Düşün Şarkı Sözlerini yazar mısınız
  2. Özcan Deniz Bi' Düşün İle Geliyor !

Özcan Deniz Bi' Düşün İle Geliyor !

özcan deniz özcan deniz bi düşün En son yeni film projeleriyle hayranlarını sevindiren Özcan Deniz, yeni albümü Bi' Düşün ile sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor melekler. 3 Temmuzda piyasaya çıkacak olan Özcan Deniz Bi' Düşün albümü tanıtım bilgileri ise şöyle..:) Şarkı Listesi: Yapmak Lazım Aklında Olsun Kimseler Kalmadı Bi’ Düşün Hala Seviyorum Seyyah Merakımdan Deli Kız Tatlım Alma...
  3. Özcan Deniz Bi' Düşün Albümünden Kimseler Kalmadı Şarkısının Sözleri

Özcan Deniz Bi' Düşün Albümünden Kimseler Kalmadı Şarkısının Sözleri

Özcan Deniz Kimseler Kalmadı Şarkı Sözleri Özcan Deniz Kimseler Kalmadı şarkısı sözü Sevgili melekler, Özcan Deniz Bi' Düşün albümünden Özcan Deniz Kimseler Kalmadı şarkısı sözü ile ilgili bilgilerimizi paylaşmak istiyoruz sizlerle.. Özcan Deniz yeni albümünü 3 Temmuz salı günü hayranlarının beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Albüm müzik marketlerde yerini aldıktan sonra Kimseler kalmadı...
  4. Özcan Deniz'den Yapmak Lazım Şarkısının Sözleri Buyrun

Özcan Deniz'den Yapmak Lazım Şarkısının Sözleri Buyrun

Özcan Deniz Yapmak Lazım Şarkı Sözleri Özcan Deniz Yapmak Lazım şarkısı sözü Sevgili melekler, Özcan Deniz Bi' Düşün albümünden Özcan Deniz Yapmak Lazım şarkısı sözü ile ilgili bilgilerimizi paylaşmak istiyoruz sizlerle.. Özcan Deniz yeni albümünü 3 Temmuz salı günü hayranlarının beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Albüm müzik marketlerde yerini aldıktan sonra Yapmak Lazım isimli şarkının...
  5. Özcan Deniz'den Evim Sensin Film Müziği Sen Yarim İdun Sözleri

Özcan Deniz'den Evim Sensin Film Müziği Sen Yarim İdun Sözleri

Bu konu özcan deniz sen yarim idun şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bildiğiniz üzere başarılı şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz, uzun süre birlikte olduğu oyuncu Fahriye Evcen ile son filmi Evim Sensin 'i çekti. Bu filmin göze çarpan detaylarından biri de filmin müziğiydi. Sen Yarim İdun adlı şarkının sözlerini bu sayfadan sizlerle paylaşıyoruz... Özcan...

Sayfayı Paylaş