gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Özcan Deniz Son Albümünden Aklında Olsun Şarkısının Sözleri

Konu, 'Çöplük' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Özcan Deniz Aklında Olsun şarkı sözleri

Özcan Deniz Aklında Olsun şarkısı sözü

Sevgili melekler, Özcan Deniz Bi' Düşün albümünden Özcan Deniz Aklında Olsun şarkısı sözü ile ilgili bilgilerimizi paylaşmak istiyoruz sizlerle.. :)

Özcan Deniz 3 Temmuzda yeni albümü Bi' Düşün'ü sevenleriyle buluşturacak. Aklında Olsun da bu albümde bulunan şarkılardan biri. Bu tarihten itibaren şarkı sözüne başlık altında ulaşabilirsiniz.

Özcan Deniz Son Albümünden Aklında Olsun Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özcan deniz-son söz 2009

Özcan deniz-son söz 2009

Unuturdum giderdim izlerini silerdim Acıtırdı kalbimi anlardı anlatırdı Belki yalan söylerdim kendimide kandırırıdım İnanırdım inanmak isterdim unuturdum Şimdi sil baştan yaşanırmı hayatım Yoksa sonuna varıp noktayımı koysaydım Bu gece çok karanlık olmaz olası bir zamandayım Kaybolsam bulunmasam bir daha Sormasa kimse seni anlatmasam kimseye Bana yaptığın herşeyi Silebilsem seni daha...
  2. Niran Ünsal Özcan Deniz Aklım Hep Sende Şarkı Sözü

Niran Ünsal Özcan Deniz Aklım Hep Sende Şarkı Sözü

Niran Ünsal Özcan Deniz Aklım Hep Sende Şarkısını inanılmaz güzel seslendirmiş, beğenerek dinliyorum... Niran Ünsal & Özcan Deniz Aklım Hep Sende Şarkı Sözü Sana birşey olur diye aklım hep sende Rüyaların bile benim göz hapsimde Seninle yanan yürek üşümezmiş ömrünce Benim öbür yarım bedelsin tüm sevgilere Benim öbür yarım bedelsin sen herşeye Bensiz günlerini sen unut artık...
  3. Özcan Deniz Merakımdan Şarkı Sözü

Özcan Deniz Merakımdan Şarkı Sözü

Özcan Deniz Merakımdan Şarkı Sözü istiyorum sizden kızlar o şarkıya bayılıyorum ben yaa
  4. Özcan Deniz Aklında Olsun Şarkı Sözü lazım bana

Özcan Deniz Aklında Olsun Şarkı Sözü lazım bana

Merhaba arkadaşlar hepinize keyif dolu ve neşe dolu bir hafta sonu diliyor ve sizden Özcan Deniz Aklında Olsun Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum bu şarkının sözlerini kesinlikle bir an önce öğrenmem lazım:)
  5. Özcan Deniz Bi' Düşün Albümünden Kimseler Kalmadı Şarkısının Sözleri

Özcan Deniz Bi' Düşün Albümünden Kimseler Kalmadı Şarkısının Sözleri

Özcan Deniz Kimseler Kalmadı Şarkı Sözleri Özcan Deniz Kimseler Kalmadı şarkısı sözü Sevgili melekler, Özcan Deniz Bi' Düşün albümünden Özcan Deniz Kimseler Kalmadı şarkısı sözü ile ilgili bilgilerimizi paylaşmak istiyoruz sizlerle.. Özcan Deniz yeni albümünü 3 Temmuz salı günü hayranlarının beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Albüm müzik marketlerde yerini aldıktan sonra Kimseler kalmadı...

Sayfayı Paylaş