gebe
  1. darkblue87

darkblue87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

özel hastanede doğum

Konu, 'Türkiye Hastaneleri' kısmında darkblue87 tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar ist.avrupa yakasında gittiğiniz,memnun kaldığınız hastane ve doktorları yazar mısınız?hangi hastanede ssk lıya doğum kaç para acaba öğrenmek istiyorum.özelde doğum yapan varsa yazsın lütfeeeen acil!!!

özel hastanede doğum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özel Hastanelere Sıkı Denetim!

Özel Hastanelere Sıkı Denetim!

Özel hastaneler, hastanelere denetim, denetim şartları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Özel hastanelere bir takım denetimler geliyor melekler. Denetim safhaları yazımızda yer alıyor. Gereksiz tahlil yapan özel hastanenin karnesine bakılıp nedeni sorulacak Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) yeni uygulamasıyla hastanelerin karnesini Medula sistemi üzerinden yayınlayacak....
  2. özel hastanemi yoksa devletmi

özel hastanemi yoksa devletmi

özel hastaneler Hastane randevu Arkadaşlar hastane seçimleriniz hangi yönde devlet hastaneleri önyargılarımı kıramadım ve özel hastanede doğum yaptım sizler hangilerini tercih ediyorsunuz?
  3. Devlet Hastaneleri ve özel hastanelerin normal doğum ve sezeryan doğum fiyatları

Devlet Hastaneleri ve özel hastanelerin normal doğum ve sezeryan doğum fiyatları

devlet hastaneleri 2012 normal doğum fiyatları özel hastanelerin 2012 normal doğum fiyatları devlet hastaneleri serzeryan doğum 2012 fiyatları özel hastanelerin sezeryan doğum 2012 fiyatları Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda Hamiş Melek'lerimizi ve bizi ziyaret eden hamiş misafirlerimizi düşündük ve üşenmeden devlet hastanelerinin 2012 normal doğum ve sezeryan doğum fiyatları hakkında...
  4. özel erdem hastanesinde sezeryan doğum yapan warmı we memnun kaldımı arkadaşlar...

özel erdem hastanesinde sezeryan doğum yapan warmı we memnun kaldımı arkadaşlar...

merabalar..ümranıye özel erdem hastanesınde doğum düşünüorum ama emın diilim tecrübe sahibi olanlardan yorum bekliorum..şimdiden teşekkurler...
  5. Özel hastanelerde sezeryan ve normal doğum ücretleri

Özel hastanelerde sezeryan ve normal doğum ücretleri

özel hastanede sezeryan ne kadara yapılıyor,özel hastane sezeryan fiyatları,özel hastane normal doğum fiyatları,özel hastanede sezeryan ne kadara yapılıyor,özel hastanede normal doğum ve sezeryan fiyatları hakkında bilgiler Her anne bebeğinin doğum şekline karar verme hakkına sahiptir. Fakat doğum şeklini ve yerini, maddi imkanlar, sağlık unsurları gibi faktörler etkilemektedir. Bu...

Sayfayı Paylaş