gebe
  1. herkesedair81

herkesedair81 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

özel tasarım dolgu topuklu ayakkabılarda kampanya başladı

Konu, 'Moda Güncel' kısmında herkesedair81 tarafından paylaşıldı.

örgü ayakkabı, örgü dolgu topuk ayakkabı, modelleri, indirim, kampanya, haberleri fırsatları burada arkadaşlar

Merhaba Sevgili Melek'ler...
    Herkesedair.com sitesi olarak, daha önce sizlere özel tasar
    ım,örgü babet modellerimizi tanıtmıştık. Şimdi ise yine özel tasarımlarımızdan, örgü dolgu topuk ayakkabılarımızı tanıtacağız ve siz Meleklermekani.com üyeleri için, özel kampanyamızdan bahsedeceğiz...

Sevgili Melek'ler, yukarıda gördüğünüz özel tasarım ayakkabı modellerimiz, sizler için 2 günlük kampanya ile satışa sunulmuştur.

Fiyatı : 70 TL, bir ayakkabı alana bir adet örgü babet ve 1 adet özel tasarım çanta hediye...

İlgili arkadaşlar, bana ve ***** Admin'e pm (özel msjla) ulaşabilir, siparişlerini verebilir.

Sevgilerimle...

Herkesedair.com

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ne kadar hoş ve şık bu ayakkabılar :)
    Öncelikle tasarımlarınızdan ötürü, sizi tebrik ediyorum:) Çok şık işlere imza atıyorsunuz Burcu Hanım:)

Bizim sitemize özel kampayanızdan ötürüde tşklerimi sunuyorum :)

Dilerim bu güzel ayakkabılar, alıcısını bulur, sitemizden:) Kaçmaz bir kampanya ve kaçmayacak şık modeller bunlar:) İlgilenen Melek'ler, bana ve Herkesedair nickli arkadaşıma ulaşsın, sipariş versin :)

Sevgilerimle...

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    tasarımlarınız çok güzel ama maalesef dolgu topuk giyemiyorum..

4. herkesedair81

herkesedair81 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ***** Hanım, ben de size çok teşekkür ederim. Güzel dilekleriniz ve sözleriniz için tekrar tekrar teşekkürler :)

özel tasarım dolgu topuklu ayakkabılarda kampanya başladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dolgu Topuklu Ayakkabılar

Dolgu Topuklu Ayakkabılar

dolgu topuklu spor ayakkabı modelleri dolgu topuk spor ayakkabı topuklu topuk modelleri 14 yaş ayakkabılar Melişler giydiğinizde tüm kıyafetlerinize uyacak ve yazın en şık dolgu topuklu ayakkabılarına bakın,hepsi rengarenk ve şık eger almayı düşünüyorsanız bu modelleri görmeden almayın .
  2. Dolgu topuklu ayakkabılar

Dolgu topuklu ayakkabılar

dolgu topuklu ayakkabılar dolgu topuklu ayakkabı
  3. Arowdan 2010 yazına özel dolgu topuklu ayakkabılar

Arowdan 2010 yazına özel dolgu topuklu ayakkabılar

dolgu topuk ayakkabı markaları Bir süredir devam eden dolgu topuk ayakkabı modasına Arow 2010 yazına bomba gibi koleksiyonla giren ayakkab firmalarından.Aslında bu dolgu topuklar gerçekten çok rahat oluyor ince topuklarla şık olacam diye kendimizi heba edeceğimize giy bunları hem boyun otomatikman uzasın hemde ayakların daha bir rahat etsin:DŞaka bir yana zevk meselesi elbette ama ben dolgu...
  4. Topuklu ayakkabılar

Topuklu ayakkabılar

topuklu ayakkabılar Topuklu sevenlere birbirinden güzel topuklu ayakkabılar buldum.Günlük hayatınız olsun biryerlere giderken vs her kıyafetinize mutlaka topuklu giyiyorsanz bunlar tam sizlik zarifliği ve şıklığıyla insanın gözlerini büyülüyor :tik:
  5. Batman özel tasarım ayakkabılar

Batman özel tasarım ayakkabılar

batman ayakkabıları,batman ayakkabı dünyası,batman ayakkabı modelleri,batman özel tasarım ayakkabıları Fransız Colette, efsane kahraman Batman’in 75.yaşını, farklı tasarımcılarla iş birliği yaparak kutluyor. Hem de rüyamızı süsleyecek parçalarla! (Merak etmeyin, satın alabiliyoruz.) Berluti, Eugene Riconneaus, Eleven Paris, Yazbukey, New Era, kendi Batman ürününü tasarlayan modacılardan...

Sayfayı Paylaş