gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Özge Ulusoy'un Güzellik Sırları

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

survivor özge ulusoy güzellik sırları bakım sırları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Güzel manken Özge Ulusoy Survivor yarışmasına katılarak adından iyice sözettirmişti melekler...Survivor yarışmasına katılarak kısmeti iyice açılan Özge Ulusoy yeni sezonda Yok Böyle Dans Yarışmasına da katılacak arkadaşlar...Güzel manken Özge Ulusoy'un güzellik sırlarını merak edenler için Özge Ulusoy'dan güzellik sırları...

Saçının tonu da, nasıl bu kadar sağlıklı ve dolgun göründüğü de merak konusu oldu. Ondaki bu değişimin sırrını kuaförü açıkladı. Sedef Avcı, Ece Sükan, Selma Ergeç, Bergüzar Korel, Nur Fettahoğlu, Ceyda Düvenci, Melis Sözen ve Beste Bereket gibi ünlü isimlerin de kuaförlüğünü yapan Uğur Alevyılmaz, Özge Ulusoy’un değişimini anlattı:

“Özge’nin saçları kısa ve koyu renkliydi. Yaklaşık bir sene zarfında hem az az keserek hem de bakım yaparak saçı uzattık. Amaç incelenen ve yıpranan saçları temizleyerek saçın sağlıklı uzamasını sağlamaktı. Sonra rengini değiştirdik. Hiçbir kimyasal açıcı kullanmadan her boyada az yol kat ederek saçın rengini açtım. Işık olması için aralara çok hafif balyaj uyguladım.

‘Survivor’da güneş ve denizin etkisiyle saçının biraz daha açılacağını biliyordum. Yıpranmalara karşı korumak için de üç aylık keratin bakımı yapıp öyle uğurladım onu. Dönünce boyayla tekrar üzerinden geçtim ve Özge’nin şu anki rengine ulaştım. Tonu için kumral karamel diyebilirim. Bu ton Özge’ye gerçekten çok yakıştı. Tüm bu süreçte bana güvendiği ve kendini emanet ettiği için de ona minnettarım tabii.”

Özge Ulusoy'un Güzellik Sırları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünya Kadınlarından Güzellik Sırları

Dünya Kadınlarından Güzellik Sırları

güzellik sırları dünya kadınlarının güzellik sırları Güzellik, dünyanın neresinde olursa olsun farkedilen, gıpta edilen, hayal edilen ve sürekli peşinde koşulan bir kavram melekler :) Hal böyle olunca dünyanın neresine giderseniz gidin, oranın iklim şartlarına, hayat koşullarına göre bir güzellik anlayışı çerçevesinde çeşitli uygulamalar yapılır. Belki de aklınızın ucuna bile gelmeyen bir...
  2. Azra Akın'ın Güzellik Sırları

Azra Akın'ın Güzellik Sırları

azra akın güzellik sırları azra akın Tescilli dünya güzelimiz Azra Akın'ın güzelliği ve zerafeti herkesçe malum melekler :) Peki Azra Akın yıllardır bu zerafetini nasıl koruyor, güzelliğini korumak için nasıl bir beslenme programı uyguluyor, ne tür egzersizler yapıyor merak ediyor musunuz ? İşte Azra Akın ile yapılan bir röportajdan Azra Akın'ın güzellik sırları.. :tik: Kişinin,...
  3. Güzellik Sırları Ve Karbonat

Güzellik Sırları Ve Karbonat

Melekler Karbonat ve güzellik ikilisi muhteşem bir ikili.Aşağıdaki yazıya sizde bayılacaksınız.Karbonatın mucizevi yararları ve güzelliğimize güzellik katacak püf noktaları.Hepimiz güzellik iksirlerine bayılırız.Bu konuda her türlü bilgiye açığız....Bakalım neler öğreneceğiz. Cilt lekeleri, diş beyazlatma, ayak bakımı, yorgunluk giderme gibi sorunlara etkili ve kolay çözümler mi arıyorsunuz?...
  4. Gülben Ergen'den Güzellik Sırları

Gülben Ergen'den Güzellik Sırları

Bu sayfa; Gülben Ergen'den Güzellik Sırları konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Mustafa Erdoğan ile yapmış olduğu evliliğinden 3 çocuğu bulunan Gülben Ergen, güzelliği ve bakımlı haliyle herkesi imrendiriyor. Sürekli göz önünde olan Ergen bu sebeple her daim bakımlı ve hoş görünmek zorunda. Bunun için doğal ürünlerden yana olan Gülben Ergen güzellik sırlarını şöyle...
  5. Bade İşçil'den Güzellik Sırları

Bade İşçil'den Güzellik Sırları

Bu sayfa; Bade İşçil'den Güzellik Sırları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Kuzey Güney dizisinin güzel ve fettan güzeli Bade İşçil, düzgün fiziği ve bakımlı haliyle tüm genç kızların ve genç erkeklerin gözdesi. Güzel yıldız bu güzelliğini korumak adına çok da teferruatlı bakımlar yapmıyor. Akıllıca yaptığı ufak tefek bakımlar onu hep genç ve dinç tutuyor... Güzel...

Sayfayı Paylaş