gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

özürlü maaşına müracak

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

özürlü maaşına müracat ettik ablamdan dolayı.. 2011 25 temmuz tarihinde ankaraya gönderdik ama bi cevap alamadık. öğrenemedik. bunu nasıl öğrenebiliriz. %80 özürlü raporu var. yardımcı olursanız seviniriz.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

özürlü maaşına müracak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özürlü Maaşı Sorgulama Sayfası

Özürlü Maaşı Sorgulama Sayfası

özürlü maaşı sorgulama özürlü maaşı maaş sorgulama 2022 maaş sakatlık Merhaba melekler, Özürlülerin maaş alıp almadığı veya maaşa bağlanıp bağlanmadıklarını aşağıdaki sayfadan kontrol edebilirsiniz. Aşağıdaki linkten TC kimlik numarasını girerek sorgu yapabilirsiniz. BURADAN Not: Özürlü maaşı 3 ayda bir veriliyor olup yaklaşık 600-650 tl kadardır ( üç aylık toplamı bu ) 2011 yılı için...
  2. kardeşim %93 özürlü ve ilk maaşını gecen 3 ay aldı

kardeşim %93 özürlü ve ilk maaşını gecen 3 ay aldı

slm kusura bakmayın arkadaşlar bır şey soracam benım kardeşim %93 özürlü ve ilk maaşını gecen 3 ay aldı 948 tl bugun tekrer gıttı babam 2.ci 3 aylıgı da aldı ama kendılerıne demışler bundan sonra ayda bır alacaksınız bu parayı demışler nasıl olur bu?aslı olabılırmı acaba?bu sorumu cvplarsanız cok sevınırım şu anda sızın cvp bklıyorum ve rıca edıyorum admın bey??????????
  3. 2012 Özürlü maaşı sorgulama sayfası

2012 Özürlü maaşı sorgulama sayfası

Özürlüyüm ve maaş bağlanıp bağlanmadığını hangi linkten nereden sorgulayacağımı bilmiyorum birisi ban yardım edebilir mi lütfen.
  4. Özürlü Engelli maaşımı nasıl iptal edebilirim ?

Özürlü Engelli maaşımı nasıl iptal edebilirim ?

Arkadaşlarım ben %70 seviyesinde özürlü maaşı almaktayım ve bu maaşımın iptal edilmesini istiyorum. Ne yapmam gerekiyor nereye başvurmam lazım bilgisi olan var sa Allah rızası için benimle paylaşır mı ?
  5. E devlet özürlü maaşı sorgulama ( 2022 )

E devlet özürlü maaşı sorgulama ( 2022 )

E devlet şifresi ile özürlü maaşı öğrenme ve sorgulama işlemleri nasıl yapılmaktadır ? Tc İle Engelli Özürlü Maaşım Sorgulama – Bağlandı mı ? Ne zaman 2022 sayılı maaş aylık alacağım sorgulama Merhabalar Değerli Engelli arkadaşlarım 2022 maaşlarınızı sorgulayabilmeniz için biraz araştırma yaptım. Sizlerin tc kimlik numaralarınızı girerek sorgulama yapabileceğiniz bir adres mevcut aşağıdaki...

Sayfayı Paylaş