gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Paintte Yapılan En Güzel Resim Yarışması Sonuçları

Konu, 'Meleklermekanı Yarışmaları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Evet meleklerim bir yarışmamız daha sona erdi. Şimdi sizlere sonuçları açıklayacağım. Tabi önce resim sahiplerini açılmayalım. 1. Yarışmacı : HaYaL .........................9 oy
    2. Yarışmacı: seyda_seyda ...........4 oy
    3. Yarışmacı: Sadmin ...........2 oy
    4. Yarışmacı: *****.........................8 oy
    5. Yarışmacı: RoCCo ............5 oy
    6. Yarışmacı: PaSikA ........................1 oy
    7. Yarışmacı: KeLeBeK's ...............8 oy
    8. Yarışmacı: ßeLeN .........................1 oy
    9. Yarışmacı: elmalı kurabiye ....2 oy

Yarışmaya katılanlara söz verdiğim gibi 1000'er repleri verilmiştir. Ve sonuçlar.

Kazanan yani birinci 9 oyla HaYaL(yani ben ) 'in resmi.Kendimi tebrik ediyorum .Oy veren herkese de teşekkür ediyorum.:D
    1. Yarışmacı

2.'miz iki tane oldu arkadaşlar.8'er oyla ***** ve KeLeBeK's.

3.'müz 5 oyla RoCCo oldu.

Kazananların repleri hanelerine işlenmiştir. Katılım için çok teşekkürler. Güzel ve eğlenceli bir yarışma oldu.

2. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    hayalim canım birinciliği haketmiştin tatlım hayırlı uğurlu olsun tebrik ederim canım seni :kiss: bu arada ***** adminem:seker:senide tebrik ederim:kiss::Dtabiki kendimide
    rocca seni tebrik ediyorum canım
    katılan herkezide cesaretlerinden ve kendilerine güveninden dolay tebrik ederek tebriklerime son veriyorum:D
    hepinizin emeğine sağlık melekler:tik:

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Tebrik ederim herkezi :)

Pasimle kendimi tebrik etmiyom işte :D:D

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

İnekime oy verenlerin oyları, kendilerine bol bol taze sütle geri dönecektir :D:D Vermiyenler ise inekimden birer boynuz yiyecektir :D :D
    Oy verenler, getirin süt kablarınızı :A:A
    Oy vermiyenler, rahat bir pozisyona geçin, çünkü boynuz geliyor :D:D

Bundan sonra mekanda süt bol ve bedava :D:D

Amaç kazanmak değildi, bilenler bilir :) Eğlenmek içindi, katılan diğer yarışmacıları bilmem ama ben inanılmaz eğlendim :D:D Yarışmayı açan ve birincilik ödülünü alan Hayal'ime sonsuz tşkler ediyor ve yine sonsuz tebriklerimi sunuyorum :)

Bütün yarışmacıları cesaretlerinden ve emeklerinden dolayı tebrik ediyorum. Katılan herkesin resmi muhteşem güzeldi :) Benim ressam ruhlu Melek'lerim, helal olsun size :)

5. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Herkesi tebrik ederim ...
    Gerçekten bütün resimler çok güzeldi emeklerinize o güzel yüreklerinize sağlık...

6. seyda seyda

seyda seyda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    hayalciğim tebrik ediyorum seni...
    resimlerin hepsi birbirinden güzeldi.. mekanda gerçektende epey yetenekli arkadaşlarımız varmış hepsine helal olsun...

7. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Belen'e inat ben kendimi ve Belen'i de tebrik ediyorum :seker: :D:D

Harika resimler çıkmış kızlar hepinizin içinde birer ressam varmış katılan herkesi tebrik ediyorum :)

8. Misafir

Misafir Forum Okuru

Pasi, kesinlikle bende bunu düşünüyordum :D:D Sen ne yere bakan yürek yakanmışsın, içinde karşı konulamaz ressam ruhunu nasıl bastırıyorsun anlamıyorum.:D:D Resmin muhteşemdi çok beğendim ve seni kendime örnek alıyorum ressamlık konusunda :A:A :ıslık:

9. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    :D Ben de seni örnek alıyorum ***** dolasısıyla Pasiyi de mi almış oluyorum yani. Evet.:D

10. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    Birinci ve beşinci resim arasında kararsız kalmıştım ikiside çok hoşuma gitmişti tek oy hakkım olduğu için ve daha seksi bulduğumdan dolayı beşinci resime oy verdim Kazanan ve katılan arkadaşları kutluyorum

11. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    tebrik ederim melişlerim :)

12. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    herkesin ellerine kollarına saglık derece alan arkadasları tebrik ediyorm :D

Paintte Yapılan En Güzel Resim Yarışması Sonuçları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Paintte Yapılan En Güzel Resim Yarışması

Paintte Yapılan En Güzel Resim Yarışması

resim yarışmalarında yapılan resimler Sevgili melekler; şimdi size yeni yarışmamızdan bahsedicem yeni yarışmamız çok kolay paitle yaptığınız en güzel resmi bizlere yollayacaksınız ve herzaman olduğu gibi yine üyelerimizin oylarıyla birinciye belirleyeceğiz... Yarışmamız 24.11.2010 tarihinde başlayacak ve 10.12.2010 tarihinde sona erecektir... Kurallar: 1.Kesinlikle internetten alıntı...
  2. Paintte Yapılan En Güzel Resim Yarışması Değerlendirme Anketi

Paintte Yapılan En Güzel Resim Yarışması Değerlendirme Anketi

resim yarışmalarında yapılan resimler Merhaba meleklerim işte yarışmacılarımızın gönderdiği resimler.Sizlerin oylarıyla kaçıncı olacakları belli olacak.Çok güzel işler çıktı.Katılan herkese repleri birazdan tarafımca verilecek.İşte o şaheserler... 1. Yarışmacı 2. Yarışmacı 3. Yarışmacı 4. Yarışmacı 5. Yarışmacı 6....
  3. En Güzel Ayakkabı Yarışması Sonucu...

En Güzel Ayakkabı Yarışması Sonucu...

Sevgili melekler, Pasika adminimizin tatilde olması sebebiyle vekaleten ayakkabı yarışması sonucunu ben açıklıyorum. :cheer2:Verdiğiniz oylarla yarışmamız sonuçlandı melekler..:cheer2: Birinci aldığı 7 oyla jnevin :ar4fd: İkinci aldığı 4 oyla Lale_:ar4fd: Üçüncü aldığı 2 oyla ariza olmuştur.:ar4fd: Kızlar sizleri...
  4. En Güzel Çiçek Yarışması Sonucu

En Güzel Çiçek Yarışması Sonucu

En Güzel Çiçek Yarışmamız sona erdi melekler...Birinci sizlerin oylarıyla belirlendi... Yarışmamızın birincisi 11 oyla Lale_ Yarışmamızın ikincisi 10 oyla TİTAN Yarışmamızın üçüncüsü ise 6 oyla Ariza olmuştur... Yarışmayı kazananları tebrik ediyoruz... Repler hanenize yüklenmiştir melekler...
  5. En Güzel Obje Yarışması Sonuçları

En Güzel Obje Yarışması Sonuçları

Geçtiğimiz hafta sizlere En Güzel Obje yarışmasını sunmuştuk Yarışmamız bu akşam sone erdi kızlar :eller: Yarışmamıza değerli bir o kadarda güzel objeleri ile katılan bütün yarışmacılarımız canı gönülden tebrik ediyor ve yarışmamızın kazananlarını açıklıyoruz :mendil: yarışmamızın birincisi 17 oy ile Sevgili Adminimiz TİTAN olnuştur :D:D Kendisini Tebrik ediyor ve bu Tacımızı ve...

Sayfayı Paylaş