gebe
  1. ömrüm72

ömrüm72 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Papağan satıyorum

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında ömrüm72 tarafından paylaşıldı.

aranız da hayvan sever arkadaşlarım mutlaka vardır.benim bir jako timneh papağanım var konuşuyor cites belgelidir.bakamayacağımdan dolayı satmak zorundayım...fiat; 1.200 dür.sevgiler....

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 14 Ocak 2010
Papağan satıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Papağan Hastalığı

Papağan Hastalığı

Başta papağanlar olmak üzere bir çok evcil kuşta bulunabilen bir cins bakteri insanlara da geçerek ateşli bir solunum yolları enfeksiyonuna neden oluyor. Tıp dilinde psittakoz adıyla bilinen hastalık halk arasında papağan hastalığı ismiyle tanınıyor. Çünkü, psittakoz nedeni olan bakteri, yani chlamydia psittaci, başka kuşlarda da bulunabilmekle beraber daha çok papağan ve papağan benzeri...
  2. Papağan

Papağan

Alımlı ve düzgün konuşan kadın veya çocuğa, aşırı derecede mağrur ve zinaya düşkün erkeğe ya da yabancı bir kadına; Papağan bazen kadın ticareti yapan, yalancı ve zalim kimseye, Papağan filozofa ve onun çocuğuna da delalet eder.Rüyasında papağan gören bir erkek, gayet açık sözlü ve düzgün konuşan bir bayanla karşı karşıya gelir. Rüyada papağan görmek bir erkek,için güzel ve zeki bir kızla aşk...
  3. satıyorum

satıyorum

satıyorum bölümü bence çok karışmış... el işleri ve diğerleri diye ayrılsa daha kolay olmazmı acaba...hem satış yapan bizler için hemde alacak olan arkadaşlar için.. ilginiz için teşekkür ederim...sadece bir öneri... sevgilerimle...:)
  4. Papağan İsimleri

Papağan İsimleri

Papağan İsimleri arıyorum bir papağan aldık ismini ne koyacaz bilmiyoruz belki siz bize yardımcı olursunuz :)
  5. Çıtçıtlarımı satıyorum

Çıtçıtlarımı satıyorum

Arkadaşlar çıtçıtlarım var sarı yarım ay iki tane tekli cok acil satmam gerekti 400tlye satıyorum almak isteyenler bana ulaşabilir mi

Sayfayı Paylaş